Wpis z mikrobloga

No i jest inba mireczki.
Moja dziewczyna stoi naburmuszona w kolejce w urzedzie od 7 rano. Oczywiscie moja wina ze taka dluga kolejka, moja wina ze musi stac sama, moja wina ze ona stoi a ja leze w lozku.
Mialem isc dzis do pracy (freelancer here) ale wczoraj wypilem kilka browarow ze znajomymi wiec zdecydowalem sobie pospac dluzej. Moja rozowa musiala isc dzis do urzedu bo zgubila(!) tablice rejestracyjne (!!) trzy dni po ich odebraniu (nie pytajcie, ja tez nie pytalem). Wczoraj wymsknelo mi sie ze moze z nia pojade rano no ale plany sie zmienily i zostalem w lozku.
Teraz dostaje smsy jakim to jestem nieslownym gosciem, na bank bedzie szlaban na #!$%@? i obrazenie level max. Szczegolnie ze po staniu w kolejce ma dwie zmiany do zrobienia w Zabce.
No nic, moze do wieczora wscieklizna jej zejdzie.
A ja otwieram piwko do sniadanka i popracuje troche z domu.
Trzymajcie sie tam miraski.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie
  • 16
@Borciuch: Tak jasne ziomek ;) szkoda że ZUS-u koło mnie tak nie otwierają, skoro o 9:15 już nie ma karteczek do kolejki do końca dnia. Który to urząd komunikacji? :)
Na pewno będzie stosowna informacja na stronie.
@Borciuch: No tak, przecież dzień bez blackpilowych historii na wykopie to dzień stracony.
Stuleje piszą baity o pustych różowych paskach, jak to wykopek zrzuca zbroję i chwali się naokoło.
Automatycznie leci w gorące, bo przecież trzeba propsować wykopka, że "odpulał karyne"
@Borciuch: A jeżeli nie bait, to może ma bolca na boku kolego.
Tak sobie myślę, że ona tych tablic wcale nie zgubiła, a robi Ci inbę żebyś czuł się winny i nie musiała się tłumaczyć dlaczego była tak długo w urzędzie ;) Szlaban na seks dostaniesz, bo panna już zaspokojona, kiedy Ty z rana piłeś piwko przed wykopem. ;)