Wpis z mikrobloga

@piotr-rusin: Dokładnie taką samą pomoc masz tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewności nigdy nie ma, ale daję 99%. Z resztą... do piwnicy daleko nie masz ( ͡º ͜ʖ͡º) szukaj bezpieczników
Gostek mówi że jest 1 bezpiecznik główny i jak jest prąd na klatce to że wasze urządzenia padły... Krew zalewa a już 5 razy przyjeżdżali i wlaczali a teraz nie chuchu
Mam gorącą prośbę, czy byłbyś tak laskaw zadzwonić do tego Neandertalczyka i wytłumaczyć mu o co dokładnie chodzi i niech rusza zady bo za to płacimy im potężny czynsz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pretty please
@piotr-rusin: No niestety nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tym bardziej się nie dogadam z takim typem człowieka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) (a nawet za bardzo głosu nie mam, bo mam chorobowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale przekażę komu trzeba, żeby powiedział kilka 'ciepłych' słów i
@piotr-rusin: Jakbym tylko mógł to bym pomógł - ale najszybciej od nas to jutro ktoś. Gdybym nawet był zdrów, to nawet i sam mógłbym się przejechać, ale... ja nie posiadam kluczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chodzi tylko o wykonanie telefonu przez kogoś kompetentnego i wytłumaczeniu jegomosciowi w jednym zdaniu że to ich obowiązek, już przyjeżdżali wcześniej bez problemu a dzisiaj albo nie potrafiłem mu tego wytłumaczyć albo koleś ma mnie gdzieś. Jeżeli jest ktoś z waszej strony który jest w stanie takowy telefon wykonać stawiam browara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotr-rusin: No już i tak obawiam się, że dzisiaj niewiele da się zrobić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I jedyna nadzieja to jutro i też nawet nie wiem, o której mniej więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wszystko zależy ode mnie i też nie posiadam mocy, żeby każdy wszystko rzucił i zajął się tym co zlecę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozumiem, ale jak pisałem wyżej jeżeli tylko ktoś jest w stanie wykonać do nich telefon i przedstawić sytuację w prosty sposób będę wdzięczny, bo ta sytuacja ma dość często miejsce i powoli zaczyna być irytująca. Nie wiem ile osób korzysta z waszych usług na Prochowickiej 15 ale mnie ten problem dosiega bardzo często :(
@piotr-rusin: No osób jest tam kilkanaście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Telefon będzie, no ale niestety już nie dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A z rozwiązaniem tego no to musimy poczekać do jutra, aż ktoś z naszych podjedzie skoro innym się nie chce (,)