Wpis z mikrobloga

O #!$%@? XDDDD
właśnie na TVPiS w głównym wydaniu wiadomości podano, że syn jakiegoś posła opozycji został zatrzymany za posiadanie 1 (słownie: jednego) grama marihuanen oraz 1 (słownie: jednego) grama amfetaminen.
ROZUMIECIE TO GŁÓWNE WYDANIE WIADOMOŚCI, JA #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zawołajcie pisowców, ciekawe jak to wytłumaczą XD
#heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa #narkotykizawszespoko
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hissis Fajny referat na twój temat, ale odleciałeś zdrowo od tematu.

Po prostu mordo, mniej #!$%@? więcej działania.


@Hissis: No a potem się dziwisz że nadal jesteś prawiczkiem... Kobiety chłopcze wolą to pierwsze od tego drugiego, a "mordo" mów do kolegów - bo od dorosłych możesz za to dostać po mordzie.
  • Odpowiedz
@hawat: Dziękuję.
Jeszcze widzę, żę masz jakieś problemy w relacjach z kobietami. Też Ci pomogę, co mi tam.

Kobiety chłopcze wolą to pierwsze od tego drugiego

Jeżeli ten zwrot napisałeś na podstawie obserwacji swojej partnerki, to zapewne słusznie. Ona też woli tego pierwszego, mimo to, że myślisz, że jesteś dopiero jej
  • Odpowiedz
@looki: jakby nie patrzec opozycja zostala zniszczona jej wlasna bronia - wystarczy sobiebprzypomniec wiadomosci sprzed x lat albo chociazby programy lisa kiedy jeszczs mial cieply stolek w tvp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty @Hissis

Ale dlaczego "#!$%@?" dostałeś rzeczowa odpowiedź.
Mamy demokrację, rządzi większość. PiS nie zmiamil poglądów po wyborach w tej kwestii wiec ludzie głosując na tą partię najwyrazniej chcą finansowania kościoła oraz nie chcą związków homoseksualnych.
Wracając do tematu
To co robi tvp tp jest najgorsze gowno dziennikarskie Ale wyaratczy mieć troszkę oleju w głowie żeby
  • Odpowiedz
  • 2
@chado_podobny nie rządzi większość, tylko partia pisma świętego, która nie zdobyła nawet połowy glosow z wyborów, w których nie wzięła udziału ponad połowa uprawnionych do głosowania - PiS to rządy wybrane przez 8 milionów ludzi, które szczuja opozycję i oklamuja ludzi dając im mylne przeświadczenie o fenomenalnej sytuacji naszego kraju
  • Odpowiedz
@Rewo96: Typie ale tak wlasnie działa demokracja. Gdzies po necie lata obrazek (tych 3 wybierze rząd dla tych 10).

i tym włąsnie sposobem ta 3 (8milionów) których głosy na pis stanowiło wiekszość wybrała władze dla 38milionowego Państwa.
  • Odpowiedz
@looki a co tu do tłumaczenia? Posiadał narkotyki I został zatrzymany. Prawo jest takie samo dla wszystkich. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@looki bardzo dobrze, że powiadomili opinię publiczną, narkomanów trzeba piętnować, zwłaszcza bananowych synków, którzy myślą, że są bezkarni XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDĎDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@leonnik6: ale tak u nas działa prawo, utajnione ma być tylko wyłącznie nazwisko podejrzanego, np ja nazywam się Zygmunt Ranek 8 jestem osobą publiczna a mój syn Gniewomir i on popełnil przestępstwo to w aktach czy w gazecie napiszą syn znanego polityka Zygmunta Ranka, Gniewomir R. Popełnił przestępstwo :)
  • Odpowiedz
szczerze to każdy wyborca PiS powinien mieć odebrane prawa wyborcze z racji niedorozwinięcia umysłowego w stopniu znacznym


@Huupson: o odebraniu praw wyborczych będą decydować obywatele w referendum? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz