Wpis z mikrobloga

O #!$%@? XDDDD
właśnie na TVPiS w głównym wydaniu wiadomości podano, że syn jakiegoś posła opozycji został zatrzymany za posiadanie 1 (słownie: jednego) grama marihuanen oraz 1 (słownie: jednego) grama amfetaminen.
ROZUMIECIE TO GŁÓWNE WYDANIE WIADOMOŚCI, JA #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zawołajcie pisowców, ciekawe jak to wytłumaczą XD
#heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa #narkotykizawszespoko
  • 60
  • Odpowiedz
@looki: Też to widziałem. To jest dramat, połączyli szczucie na swoich politycznych oponentów ze szczuciem na narkotyki w tak żałosny sposób, że ciężko to pojąć. Najgorsze, że prawdopodobnie trafi to na podatny grunt ich odbiorców.
  • Odpowiedz
@looki: To jest nic. Na tvpinfo nie puszczono Wiadomości, bo transmitowano msze świętą w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej (mamy dziś 10.01)... ¯\(ツ)

To jest niepojęte co tu się wyrabia ()
  • Odpowiedz
  • 164
Najlepsze że podali imię i pierwsze literę nazwiska, po czym dodali że to syn posła opozycji, którego nazwisko podali już pełne dodam że pierwsza litera tego okropnego przestępcy i pierwsza litera w nazwisku posła ( ojca tego ćpuna) są takie same, przypadek ? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Huupson: Ja głosuje na pis, i nawet wpłacam na kampanie zawsze po pare groszy. Co Cię boli? Że jesteśmy najlepszą partią polityczną w Polsce, co potwierdza fakt, że jesteśmy wybierani przez większość społeczeństwa?
Czy może zazdrościsz władzy, kobiet i pieniędzy?
  • Odpowiedz
Najlepsze że podali imię i pierwsze literę nazwiska, po czym dodali że to syn posła opozycji, którego nazwisko podali już pełne


@leonnik6: brzmi jakby to było zgodne z prawem.
  • Odpowiedz