Wpis z mikrobloga

@Andreth: A jaki ma sens to udzielanie się po stronie lewaków, albo prawaków? Nie szkoda Ci życia? To co robisz i tak nie ma znaczenia, to zwykłe następstwo ogólnoświatowych, naturalnych trendów. Po co ta walka?
  • Odpowiedz
@pu100stan toga i łańcuch jest symbolem pelnionego urzędu a w gestii tego urzędu jest obrona konstytucji, w tym niezawisłości sędziowskiej. A skoro PiS wprowadza #!$%@? prawo które tę niezawisłość podważa, to co mają zrobić? Najlogiczniejszym wyjściem jest szukanie rozgłosu w sądzie opinii publicznej zwracając uwagę na problem. Stanowisko pani prezes jest, w tym kontekście, dość żałosne.
  • Odpowiedz
@Jacek38: to o co tu chodzi?
Wszędzie kwik, że zamach na sądy. Za sam taki argument mdli mnie.
Moze napiszesz dokładnie.
Przedstawiając argumenty jednej i drugiej strony?
Dzięki.
  • Odpowiedz
@Andreth: jakbym z pracy wyniósł ubranie służbowe, od razu dyscyplinarne zwolnienie plus oskarżenie o kradzież. Nie ma znaczenia w jakim celu.
Więc stosując ten argument, sędziowie są ponad prawem.
Jeśli się mylę, poprawcie mnie.
  • Odpowiedz
to o co tu chodzi?


@Igor_x: o to,ze można ukarać sędziego, który na przykład nie orzekł aresztu podejrzanego, bo ZIOBROWA PROKURATURA spieprzyła swoją robotę, albo że jesteś biednym Sebastianem z Oswięcima w seicento, i masz pecha spotkać nieprawidłowo jadącą kolumnę SOP z Becią Szydło, i z Twojego OC pokrywają koszty rozbitej pancerki za parę baniek, a jak sędzia nie orzeknie po myśli Ziobry to wyląduje z dnia na dzień w
  • Odpowiedz
Po tym co sam doświadczyłem z polskimi sądami, plus to co czyta się o ich wyrokach, to zupełnie mi ich nie żal. Im głośniej kwiczą, tym szczęśliwszy jestem.
  • Odpowiedz
Po tym co sam doświadczyłem z polskimi sądami, plus to co czyta się o ich wyrokach, to zupełnie mi ich nie żal. Im głośniej kwiczą, tym szczęśliwszy jestem.


@JeszczeRraz: a jak będziesz miło kwiczał jak partia zacznie decydować o wyrokach. Cóż to będzie za piękny kwik polskiego motłochu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i jako ciekawostkę powiem ci, że to będą w większości ci sami sędziowie, bo
  • Odpowiedz