Wpis z mikrobloga

Ja to widzę tak:

1. nie mi, główna linia jest… Ekhm

2. dla odmiany bym zagrał góry i śnieg i ograniczony terraforming, ale płaską pustynią też nie pogardzę.

3. Myślę, że jakiś nowy zestaw pociągów i tym razem byśmy się mogli ograniczyć do pociągów, które jeżdża po torach i są ładne (bez maglevów itp.)
  • Odpowiedz
Hm, może spróbujemy zagrać na np. płaskiej pustynnej na wiele firm? Ciekawi mnie co z tego wyjdzie, oczywiście przy założeniu że jest konkurencja ale bez udupiania w stylu 'a, widzę że nie dokończył budować, zablokuję mu tory!' :>
  • Odpowiedz
@barnex 1. Sorry!

2. Jest ok, byle by wszystko bylo robione na dużo wiekszy load

3. Ograniczenie tylko do diesla jak najbardziej.

@Soho - nie każdy ma czas, bardziej byłbym za tym, jak ktoś chce to wydzielić kawałek mapy :)
  • Odpowiedz
@barnex 1. Sorry!


@Wapniak: Nie no, niezależnie od dzisiejszych fiksów, to ta linia nie była zbyt adekwatna do planu i i tak by wymagała masy przerabiania i mi się nie chce.

Co do gry na wielu graczy, to jestem za podzieleniem się mapą wcześniej. Boję się, że gra bez podzielonej mapy będzie skutkować promocją słabszego designu - im szybciej możesz sobie zająć jakieś przedsiębiorstwo tym lepiej i nie bardzo się opłaca
  • Odpowiedz
@Wapniak: Jeśli i tak mamy budować oddzielnie, to chyba sensownie podzielić na firmy. Możesz porównać sobie wyniki finansowe i inne wskaźniki między sieciami, jasno na mapie widać co jest czyje, możesz wysłać wszystkie swoje pociągi do depotu albo dokonać wymiany lokomotyw bez wpływania na inne sieci...
  • Odpowiedz
Ok, uruchomiłem wersję preview przyszłego serwerka.

Płaska pustynia

Własna firma dla każdego

Dwa razy większa mapa

Pociągi NARS (Ameryka Północna), tramwaje etc.

Bardziej skomplikowany system przedsiębiorstw, FIRS: http://www.tt-foundry.com/sets/FIRS/schema/industries

barnex.mooo.com:3980

Uwagi?

Moja jedna uwaga jest taka, że w tym FIRSie jest bardzo wiele rodzajów przedsiębiorstw, więc w rezultacie konkretnego rodzaju (np. kopalni węgla) jest tylko kilka instancji na mapie. Może w takim razie zwiększyć gęstość przedsiębiorstw?

@sylwke3100:
  • Odpowiedz