Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Kto czekał na moje zegarkowe wpisy ręka w górę
( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to jedziemy. Pierwszy z weekendowych wpisów.

Virgil Abloh, amerykański projektant mody, artysta i DJ. Od 2018 jest dyrektorem artystycznym Louis Vuitton kolekcji mody męskiej. Od 2013 jest również dyrektorem wykonawczym i założycielem domu mody w Milanie - "OFF White". Dlaczego o nim piszę?? Ponieważ stosuje on między innymi tzw zasadę "trzech procent". Bardzo ciekawa koncepcja. To znaczy zmienia gotowy produkt tylko w trzech procentach. Tak powstają jego projektanckie dzieła.
Co to ma wspólnego z zegarkami??
Np taki Patek Philippe
jest doskonałym przykładem jego pracy. Polecam przyjrzeć się z bliska (jeśli jakość zdjęcia na to pozwala).

Niedawno zainspirowany jednym wersem z nowego utworu "Life is Good" kanadyjskiego artysty Drake'a :

"Virgil got that Patek on my wrist goin’ nuts"

(Mowa tutaj o Patek Philippe Nautilus z różowego złota z 1343 diamentami na kopercie i bransolecie, o wartości około 600k $)

Virgil zaprojektował coś takiego (zdjęcie poniżej ).
... gdyby dla kogoś zielona tarcza w zegarku to było za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

... niesamowite co może być inspiracją do tworzenia zegarków. Niekoniecznie tylko wyścig technologiczny lub podejście "naj" (najdroższy, najcieńszy, najdokladniekszy itp)
Jeśli znacie podobne przykłady, inspiracji dzięki którym powstały dane modele zegarków, zapraszam do dyskusji.

Miłego weekendu

#zegarki #zegarkibones #watchboners #modameska
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Kto czekał na moje zegarkowe wpisy ręka w górę
...

źródło: comment_E6zZVHBG8sNsAQBkbERznYhaPW9sUi2f.jpg

Pobierz
  • 26
@zosiasamosia1: nie. Nie powiem tego. Przeklinanie (w nadmiarze ale również w umiarkowanej ilosci) jest tak samo wulgarne z ust mężczyzny jak i kobiety. Dobrze, że trochę się przejęłaś słowami obcej osoby z internetu. Dzielimy tutaj tę samą przestrzeń i mamy na nią podobny wpływ. Jeżeli nie podobał Ci się wpis, lub jakas jego część to poprostu mogłaś przewinac dalej. Twój komentarz był poprostu wulgarny i zbędny.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: wpis mi się podobał, ale zamiast dać zdjęcie tego drugiego e komentarzu by było wygodniej to dajesz link. Osoba zobaczy pic że wpisy, potem wejdzie w link, wyjdzie by znów popatrzeć na zdjęcie z wpisu i znów w link. Niepraktyczne i zniechęci odbiorce
@zosiasamosia1: wynika to chyba z funkcjonalności (lub jej braku) tego serwisu. Z mojego punktu widzenia klikając w podświetlony na niebiesko fragment tekstu, zdjęcie poprostu rozwija się między treścią. Wydaje mi się w takim razie, że działa to tak chyba tylko w przegladarkowej wersji serwisu. Pomyślę jak to zrobić lepiej. Widzisz, można było ładnie wytłumaczyć o co chodzi bez "ciętego języka". Dziękuję, że zwróciłaś mi na to uwagę i cieszę się że
@AllieCaulfield: niestety mam od ~6 miesięcy te same wnioski. ostatnio odinstalowałem aplikacje na telefon, aby ograniczyć kontakt z wykop. Dużo się dowiedziałem i dalej będe przeglądał tagi istotne dla mnie z dziedzin IT, ale np. z tagu #yerbamate zrezygnowałem z różnych powodów. Dodatkowo jak patrzę na najpopularniejsze tagi, z których większość mam na #czarnolisto, to robi się smutno (pic attached). A i takie osoby jak wyżej nie szanują drugiej osoby.
Marcowy_Kot - @AllieCaulfield: niestety mam od ~6 miesięcy te same wnioski. ostatnio ...

źródło: comment_cLkpDkOGk4O31LcPEbzqOsv0MW7EZYWe.jpg

Pobierz
@AllieCaulfield spoko ale tak naprawdę to fizycznie to prawie, że nie możliwe by obliczyć te 3% xd licząc ilość części oraz ilości pracy jaką trzeba wykonać w celu ich połączenia, oraz powierzchnię elementów jak dla mnie to prawie nie realne xd Tak samo jak robią marki w ciula by uzyskać napis Swiss made, ale to temat trochę inny