Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to sa tak nielogiczne kreatury, ze nie moge tego pojsc xD.

Mamy w planach z moja dziewczyna wspolnie zamieszkac. Zaproponowalem jej, ze mozemy zamieszkac razem w mojej kawalerce, pod warunkiem, ze rachunki i rata kredytu bedzie dzielona 50:50. Ona na to, ze nie bedzie mi kredytu splacac I moze tylko za rachunki zaplacic xD. To mowie jej, zeby poszukala czegos innego.

Dzisiaj mi wyslala ogloszenie z olx z kawalerka na wynajem. 200 zl wiecej na osobe I troche gorszy standard, ale jedziemy ogladac xD. Przynajmniek nie bedzie mojej raty splacac xD.

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 384
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: jak zaczęłam mieszkać z moim niebieskim w jego mieszkaniu to oprócz rachunków płaciłam mu za wynajem. Nie dużo, tylko 300zł, sam ustalił taka kwote i się na nią zgodziłam
  • Odpowiedz
@adrninistrator: płacisz za usługę wynajęcia mieszkania. Chcesz to się dogadaj z nią, żeby ci płaciła za wynajem. I zanim zapytasz jaka jest różnica: taka, ze jeśli umówicie się, ze ona się dokłada do kredytu to w przypadku rozstania ona idzie do sądu i albo dzielicie się mieszkaniem, albo oddajesz jej kasę. Jak będziesz miał na papierze, ze płaciła ci za wynajem to nic ci nie zrobi i jesteś chroniony, chociaż w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adrninistrator: jak laska po 5 latach znajdzie bolca, to niech #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak po 6 msc się wyniesie bo stwierdzimy oboje że to nie to, to mogę jej hajs oddać. Co mi za różnica 3k tu czy tam? Jak nie chce bulic od ręki, to pewnie bym powiedział aby poszła szukać mieszkania sama a ja będę mieszkał sobie tu
  • Odpowiedz
taka, ze jeśli umówicie się, ze ona się dokłada do kredytu to w przypadku rozstania ona idzie do sądu i albo dzielicie się mieszkaniem, albo oddajesz jej kasę.


@dobrzecisiewydaje: XDDD

Tylko jesli jest sie malzenstwem. A mi sie z tym nie spieszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: No nie do końca, bo na kwotę wynajmu może się nie zgodzić, a jak się zgodzi to ma to na umowie i ma spokój i nie możesz jej wywalić ot tak. Przy "dokładaj się do kredytu" ma tylko twoje słowo jako gwarancję
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: nie przejmuj się białorycerstwem, powinna płacić więcej niż rachunki, wg mnie przynajmniej połowę kwoty odsetek kredytowych, bo to i tak będzie dużo mniej niż wynajęcie czegoś podobnego
  • Odpowiedz