Wpis z mikrobloga

via Android
  • 5
@vg24_pl wiesz... Zdania na ten temat są podzielone :)
Oddałem za nią dwa tytuły z których sprzedażą bym się bujał a tak policzono mi je w spoko cenie i za to mam Wieśka. Dla mnie super deal
  • Odpowiedz
@vg24_pl: Przecież trzyma 30 przez większość gry - rzadko spada do 24-26 (nie licząc cut-scenek, gdzie celowo zostawili lepszą grafę). Jak na takie urądzenie to kozacki wynik mlim zdaniem. No chyba że porównujesz z PC za 18x więcej kasy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nokash: Ogrywanie tytułów AAA na switchu to pomyłka, często nawet mniejsze tytuły jak choćby Mutant Year Zero na switchu działają tragicznie. Dodatkowo trzeba wybulić 2-3x razy więcej cebulionów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kortezjusz: podałeś tytuł chyba najgorszej gry na switcha ever XD co do ceny zgadzam się ze drogo w #!$%@?, tylko kupisz za 200, sprzedasz za 180 i za tyle samo kupisz inna grę i tak dalej, w cenie jednej gry grasz w kilka przez co już się fajnie kalkuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kortezjusz świadomy byłem cen wersji tej gry. Specjalnie wziąłem na switcha... bo go lubię.
Grafika dla mnie nie jest priorytetem. A ponoć to bardzo dobry port więc...

@yeloneck
Dam znać.
@juma777
Spoko spoko dam mu radę ( )

@vg24_pl dam znać.
  • Odpowiedz
"kupisz za 200, sprzedasz za 180"


Tak już widzę jak ochoczo ktoś to kupuje. Poza tym dla mnie jako osoby która zbiera pudełka, taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kortezjusz: no ja np za cenę 150 zł już czwartą grę ogrywam XD a co kolekcji zgadzam się, sam trochę zbieram i trochę boli to kieszeń, bo niektórych tytułów żal sprzedawać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: grałem chwilę na lite i sterowanie super, mega się postarali, grafika na na switcha mega, ale potem widziałem screeny z telewizora i porażka XD ale ja grałem wcześniej na pc to mogę być lekko uprzedzeony
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@vg24_pl
@juma777
@yeloneck
Gra jest zajebista....
Nie spodziewałem się aż takiego majstersztyku.
Nigdy bym nie pomyślał że jakaś gra będzie dorównywać zeldzie. Albo przebijać w pewnym sensie
Nrx chłopaki
  • Odpowiedz