Wpis z mikrobloga

@WideOpenShut: można otworzyć nowy wątek, albo #, tym co mirki w delegacji mogą robić po 17 jak już się skończy pracować

uprzedzając:
jeżdżę 10 lat, znam większość basenów w dużych miastach, kawiarnie, siłownie, teatry. Chodzi mi o jakieś ciekawsze rzeczy niż filmy z lat 90, upijanie się w barze itd. :)
  • Odpowiedz
@WideOpenShut: Ja wczoraj wróciłem. A we wtorek znowu. Też jeżdżę pociągami. Bardzo wygodne. Można popracować, pooglądać seriale, poczytać książkę, a godziny jazdy liczą się jako czas pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gni: chętnie poznam jakieś pomysły bo jak na razie wracam i siedzę przed kompem w mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@gni u mnie na szczęście jest zazwyczaj wyluzowana ekipa. Najgorzej jak trzeba na drugi dzień wstać i ogarniać dalej bo często kac zabija ()
  • Odpowiedz
@WideOpenShut: jestem już stary (34 lata), więc napiszę Ci jak stary człowiek, że to równia pochyła i nie da się utrzymać takiego stylu życia zbyt długo bez przeszczepu ;)

a na plus to jeśli faktycznie ogarnięci możesz po jakimś czasie w kilku miastach się czuć jak u siebie, bo wszędzie znajomi i miejscówki ze wspomnieniami, więc spoko :)
  • Odpowiedz
  • 0
@gni no ja 30 w tym roku i bez jakiegoś leku na wątrobę to się nie obejdzie :p

A tak na poważnie to super jest takie zawieranie znajomości w różnych miastach bo nigdy nie wiadomo gdzie koleje losu człowieka poniosą ʕʔ
  • Odpowiedz