Wpis z mikrobloga

@Megasuper: połączenia kolejowe z innymi miastami. Im więcej ze sobą miast połączysz to jeśli nawet nie ma bezpośredniego połączenia to w zakładce "Miejsca docelowe" będą widniały liczby, a to znaczy, że ludziki jeżdżą z przesiadkami. A im więcej ludzi przewozisz to procenty idą w górę.

Dostarczenie odpowiedniej ilości towaru do miasta do odpowiednich stref.
np. 4 farmy zboża dają 800 surowca, a 800 surowca daje 400 żywności. Tyle maksymalnie możesz z
@Megasuper: to miasto jest połączone bezpośrednio koleją z 4 innymi miastami.
A do reszty 5 miast potrzeba przynajmniej jednej przesiadki.

Rozwijaj wszystkie miasta w podobnym tempie, bo jeśli miasto A jest połączone do miasta B(pasażer), i dostarczasz towary do miasta B(rozwija się), to miasto A też się w jakimś stopniu rozwija i przybywa pasażerów A<->B. Tam masz w zakładkach np. że dojeżdżają do pracy.
@Megasuper: ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Sprawdź czy jak klikniesz na dworzec to czy Ci się podświetla część miasta. Droga musi być połączona do któregokolwiek wejścia na dworzec. Raz tak miałem i faktycznie na dworcu ani jednej duszy nie było, a się okazało, że źle był połączony do miasta.
ja mam tak że połączyłem miasta koleją a nikt nie jeździ tymi pociągami.


@Megasuper: pewnie dlatego, że mają zbyt atrakcyjne połączenie np. drogą, albo twoja kolej jeździ zbyt wolno/zbyt rzadko. W transport fever od samego początku wszystko rozchodzi się o częstotliwość i prędkość. Możesz im zrobić downgrade drogi lub wręcz ją pozawijać w esy floresy, żeby im się czas wydłużył, przez co automatycznie twoje połączenie kolejowe zyska na atrakcyjności. Tylko uwaga,