Wpis z mikrobloga

@OPcodeRTI: Nawet kiedyś czytałem artykuł, dlaczego właśnie 7 z psychologicznego punktu widzenia jest wybierana najczęściej. (Oczywiście przez tych którzy nie widzieli tego wykresu ;) )

Od dawien dawna wiadomo, że ludzie nie umieją wybierać losowo, robiono też analizy lotto gdzie skreślano ręcznie, i ludzie za bardzo rozstrzeliwują liczby z za rzadko grupują przez to działanie takie liczby są mniej losowe. Dlatego jak chcesz grać w lotto bardziej opłaca się grać
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: 0-1-9-10 nie dziwią mało kto wybiera skrajne, 5 jest pośrodku więc też często choć w granicy innych, sam też wybrałbym 7 po prostu jest to jedyna liczba z którą mam jakieś skojarzenie choćby 7 dni tygodnia
  • Odpowiedz
kiedyś słyszałem coś podobnego o wyborze pisuarów, większość facetów omija pierwszy, bo myślą że jest najbardziej używany i idą do ostatniego, który tym samym jest najbardziej obszczany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OPcodeRTI: hm.. myślę, że nie chodzi o to czy jest obszczany czy nie, a właśnie o odległość od wejścia i ustronność.
Drugim z kolei nie będzie ten obok używanego aktualnie.

Nie pamiętam detali różnych konfiguracji,
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: hm...ale mówisz o pisuarach? Czy o kabinach? Może w za mało miejscach bywam, ale z tego co widzę pisuary są wszędzie (w ramach danego lokalu) podobnie "czyste". Z drugiej strony jakoś tego za bardzo nie analizowałem, chyba zacznę porównywać pierwszy i ostatni bo mnie zaintrygowałeś.
  • Odpowiedz
  • 18
@LowcaG dla podniesienia szans w lotto, warto skreslac liczby powyżej 30. Wielu ludzi opiera się na datach, więc do 30 są nadreprezentowane. Nie zwiększamy tym szansy na wygraną, ale powiększamy kwotę ewentualnej wygranej.
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI nienienie to nie tak. Juz tłumaczę. ja wybieram po srodku by z lewej i prawej towarzysze uryny mogli podziwiac moj piękny narzad a i ja mam dwa pod obserwacja. Taktycznie
  • Odpowiedz