Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dostałem właśnie zaproszenie do aplikowania o wizę IEC, pierwszy etap wypelnilem i jestem na tym obecnie załączonym niżej obrazku, rozumiem że wszystkie informacje to maja byc skany tak? Co do zaswiadczenia o niekaralnosci to da sie to zrobic jakos będąc w Anglii czy muszę specjalnie jechać do Polski? Wiem, że ktoś kiedyś jakaś strone fajna dawał, jak ktos ma jakiegos informacje i moze pomóc to barszo proszę. #iec #kanada
  • 17
@Tyrese w polsce mozeaz zrobić przez ewniosek online. Ja i tak poprosiłem siostrę która mieszka w Polsce poszła do urzędu i jej wydali moje bez problemu. Angielskie zaświadczenie to już trochę bardziej skomplikowana sprawa i czekałem na nie 3 razy dłużej niż jest termin na stronie. Ale po prawie roku stwierdzam że było #!$%@? warto poświęcić każdą minutę żeby dostać ten work permit.
@Tyrese: im wiecej tym lepiej - spokojniej. Ja przywiozlem 2k CAD, ale dosc szybko przetransferowalem sobie wiecej bo stwierdzilem ze za duzo czasu trace na poruszanie sie komunikacja miejska i potrzebuje jakiegos grata :)