Wpis z mikrobloga

@Magadanka: Tutaj się nie wypowiem, bo przez brak czasu niewiele udało mi się dotychczas obejrzeć, ale sądząc po opiniach oraz recenzjach ktoś, kto szuka serialu w takim klimacie, nie będzie się czuł zawiedziony.
  • Odpowiedz
@Magadanka: widziałem kiedyś pierwszy sezon i pod względem zdjęć czy klimatu bardzo spoko. ale fabularnie jest to wydmuszka i szkoda czasu. zakończenie sezonu wręcz kuriozalne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Magadanka: niby akzdy mowi ze swietny itd, ale mnie za #!$%@? nie wciagnal. Obejrzalem kilka pierwszych odcinkow i zero emocji. Podobnie Boardwalk Empire. Niby też kunszt, mega zrobione, mega zagrane, ale #!$%@? nie bło w tym nic co sprawiałoby że czekam na następny odcinek jak w chociażby w polskiej Wataha czy got

i ja też lubie gangsterskie klimaty, ale imo to jest nuda ... podobnie jak irishamn. Jak obejrzałaś Irishman
  • Odpowiedz
@Magadanka: Mam wrażenie że w Peaky Blinders naciągają ostatnie odcinki tak by nowy sezon miał sens. Podobne klimaty można zobaczyć w Ripper Street i Cooper (Stróż prawa).
  • Odpowiedz
@Magadanka: polecam bardzo, choć ostatni sezon wydał mi się znacznie słabszy niż pozostałe ;-) Osobiście stawiam wyżej jednak Boardwalk Empire ale nie można też porównać wprost tych seriali. Oba są świetne ;-)
  • Odpowiedz
@Magadanka: niesamowicie klimatyczny, mało który serial tak oddał ówczesną atmosferę. Oprócz świetnej fabuły i równie dobrego aktorstwa, słuchanie brytyjskiego angielskiego było miodem na moje uszy po amerykańskiej sieczce
  • Odpowiedz
@Magadanka: 1 i 2 sezon cudowne, o cos w nich chodzi. Pieknie pokazują, ze wojna nie opuszcza mezczyzn. Kolejne sezony to juz tylko wspolczesna muzyka i slowmotion z płaszczami i ogniem. Serio.
  • Odpowiedz