Wpis z mikrobloga

hej #izotek, mam kilka pytań:
- po jakim czasie mieliście ten słynny początkowy wysyp? miesiąc, dwa?
- czy jeśli mieliście objawy typu bóle mięśni (u mnie plecy - masakra, ale też mam gigantyczne zakwasy po wysiłku fizycznym), to one ustępowały po jakimś czasie przy ustabilizowaniu dawki, organizm się przyzwyczajał, czy było jeszcze gorzej?
- polećcie coś na usta xd niby #rozowypasek ze mnie, ale moje sprawdzone mazidła wysiadają (carmex, nuxe, neutrogena).
aha, jestem 16. dzień na dawce 30 mg.
  • 15
@siadatajta: akurat cetaphilu używałam od dawna po kwasach itp. i przy izoteku czuję pieczenie na twarzy, nie wiem o co cho :< ogólnie twarz ogarniam, ale usta są koszmarem, a wlasciwie też skóra poza ich obrębem. spróbuję czegoś z wazeliną, samej nie lubię :<
@noorey: 1. nie mialem jakiegos zadnego wielkiego, wyskakiwaly tylko pojedyncze pryszcze i czasami dalej wyskakuja ale o wiele rzadziej (jestem 6 miesiac) 2. zakwasy mam takie same jak wczesniej, ale w trakcie kuracji zaczal pobolewac mnie kregoslup w okolicy krzyza albo ledzwi 3. u mnie do leku (axotret) odrazu darmowo daja pomadke ktora wg mnie jest bardzo ok, jesli tez go bierzesz to ogarnij w aptece moze dadza bo u mnie
@in_clination: @regnorp: dzięki za polecenie blistexu, wolałam coś nie w postaci sztyftu i kupiłam biały w tubce (Blistex Intensive), bardzo się sprawdza, chyba że to prawo nowości :)

@hu2jec123: dzięki, teraz już tego nie od-czuję - kręgosłup mnie boli masakrycznie, o ile wcześniej to było odczuwalne na całych plecach, to teraz rzeczywiście tylko jeden odcinek. czeka mnie fajnych parę miesięcy. też mam axotret, ale nic nie dali, ba, w