Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Zastanawia mnie ta kuriozalna mieszanka wykopowej pewności siebie połączona z jej brakiem. Coraz więcej osób kupuje to, że jestem lateksem, uważając, że jedynym kryterium które pozwala się temu spełnić jest fakt, że zajrzałam na Discorda.

Czy społeczność Wykopu jest na tyle niepewna siebie i swoich przekonań, że ze strachu przed tym, że sama przejdzie na stronę lateksów szuka pretekstów do tego, by na ten Discord jednak nie wejść, choćby w celu szpiegowania "wroga"?

Wrzuciłam wczoraj dwa screeny - jeden udowadnia, że discordowcy sami jadą Monikę i Sławka jak po psie, drugi nie udowadnia nic poza tym, że wiedzą kto udostępnia rozmowy telefoniczne - gdyby nie oni, być może nigdy byśmy tej osoby nie namierzyli. Robi to ktoś, kto podaje się za użytkownika @RudyDonosiciel. Czy jest to faktycznie on, czy nie - nie wiadomo. To, że ktoś udostępnia link do rozmów telefonicznych nie oznacza, że ktokolwiek z Discordu bierze w tym udział.

Idąc tą logiką, na naszym tagu musi przebywać szczur wodny, menel i prezydent, bo przecież ich materiały co chwila tu się pojawiają.

Jeśli ktoś chce mnie pstryknąć w nos albo wbić szpilę, to proszę bardzo, ale obejdzie się bez wyzwisk, insynuacji i sprawdzania, czy w gaciach mam penisa.

#kononowicz #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
@mavon: ja tego nie kupiłem. Czasem mam wrażenie że wykopki chcą mieć wszystkich na wyłączność a jak pojawia się nowa grupa co się dyskutuje i tak dalej to od razu latexy.
  • Odpowiedz
@mavon: Robiłaś tu fajne streszenia, ale tak serio - wszyscy mają Cie w dupie. Serio uwazasz, że kogoś interesujesz? Druga kwestia to pisanie o jakiejś spłeczności wykopu, to cóż musze ci powiedzieć, że to nie partia polityczna i każdy tu jest osobną jednostką.
  • Odpowiedz
@mavon: większość jedzie po tobie za akceptację tych durnych telefonów. Zresztą na discordzie mają nie mały ból dupy o te telefony. No przecież cały discord nie dzwoni to co chcą wykopki? Tylko zapominają o jednym, że oni to zaakceptowali i nakręcali. Ja oraz @FaXKOMEDY w związku z wyrażeniem swojego zdania na temat tych kretyńskich telefonów staliśmy się osobami którym MatiZiom z discorda próbuje przypisać te durne telefony. Zresztą ten dzieciak założył
  • Odpowiedz