Wpis z mikrobloga

jak ktoś miał dłuższy urlop to pierwsze co, to będzie przez cały dzień czytać pocztę by zorientować się, czy firma w ogóle jeszcze funkcjonuje


@goferek: żeby przeczytać pocztę z dłuższego urlopu niż 7 dni to potrzebowałbym 3 dni i to takie nie robocze :))
  • Odpowiedz
@Tylko_szczera_prawda: bez przesady z tym 90%, bardzo dużo osób jest na DG (IT/Prawo/marketing/konsulting biznesowy etc./budowlanka), mnóstwo specjalistów z zakresu finansów/analityki, ale jeżeli wg Ciebie 90% to osoby pracujące w montowniach to co z pozostałymi 10 procentami?
  • Odpowiedz
@ajwi: 04.01 (sobota?!) dwa telefony, oddzwaniasz po 2 minutach, bo zajęty waleniem konia, albo jazdą na nartach. Nie odbiera, nie odpisuje xDDD Chciałem się trochę przejąć przed przyjaciółką - fail.
  • Odpowiedz
@ajwi: true story xD

Ja już dzisiaj musiałem uruchomić tę machinę w mojej głowie (po blisko 16dniach w domu), bo przez ten czas byłem leniwym #!$%@? i nie chciało mi się przygotować wcześniej szkolenia, które mam jutro zrobić kilkunastu klientom xD

Pozdrawiam z tego miejsca pozostałych leniwych dziadów xD
chozi - @ajwi: true story xD

Ja już dzisiaj musiałem uruchomić tę machinę w mojej gł...

źródło: comment_IHji7TRGba8UJiGpD0A3m6D2swtm9uuw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ajwi: mnie nie dotyczy, pracowalem z wlasnej woli przez caly okres od 23.12-06.01 czesto do 7 rano, ale to moja dzialalnosc i dzieki temu dodalem wiele rzeczy ktore poprawily jej jakosc, gdy sie ma prace ktora odpreza zamiast odlicza od wpier... do wpier.... lub odpoczynku od niego to jak najbardziej mozna sie wykonczyc lub zalamac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz