Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, zastanawiam się czy na Androidzie da się przerzucić pasek nawigacji z prawej strony ekranu na lewą (gdy ekran jest bokiem). Lewą ręką częściej trzymam telefon bokiem i byłoby to dla mnie wygodniejsze a nigdy nie widziałem opcji/programu który by miał możliwość wyboru strony. Załączam zdjęcie poglądowe gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi (Tak wiem że to wszystko to odbicie lustrzane, chodzi mi o sam fakt paska nawigacji z lewej strony ekranu).
#telefony #android #huawei #emui
xMafiozAx - Siema Mirki, zastanawiam się czy na Androidzie da się przerzucić pasek na...

źródło: comment_5hz1Z7rhalt43JedMFZiGkdLM4irPOyd.jpg

Pobierz
  • 8
@sirpingus do tego też sam doszedłem. Zastanawiam się tylko czy da się zmienić jego stronę, bo przecież to jest element wirtualny a nie fizyczny, więc wydaje mi się że to kwestia czysto software'owa. Może ktoś kiedyś w życiu też miał tak głupi problem jak ja i wymyślił coś co potrafi to zmienić xd
@sirpingus to akurat steruje zwykłym obrotem ekranu, z tym że może ustawić wybrany tryb obrócenia ekranu, niezależnie od obrotu telefonu. Ale przy okazji wpadłem też na pomysł żeby poszukać aplikacji do paska nawigacji i jest apka która daje możliwość wyboru strony po której ma być pasek. Wygląda to tak jak na zdjęciu, czyli efekt osiągnięty. Dodatkowo apka ma kilka ciekawych funkcji jak dopasowanie rozmiaru, koloru, auto ukrywania paska nawigacji, czy też przypisanie