Wpis z mikrobloga

@mokry_sen_polonisty: Ale jak na takie wiadomości, to całkiem poprawna polszczyzna, aż jestem pod wrażeniem XD A tak obok, wyobraź sobie, że on musiał przez ten cały czas pamiętać, że napisał. Że czekał na odpowiedź, oczekiwał jej. To jest trochę przerażające.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: W sumie, dawno nie widziałem, żeby ktoś kogoś nazwał "wywłoką". I to jeszcze za "pochwalanie rozwiązłości". Bardzo jestem ciekaw co on miał w głowie. I jak to możliwe, że pisał to wielu (jak się okazuje) dziewczyn w ten sam sposób i nic z tego nie wynosił.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Nawet nie wiesz jak chciałbym w to wierzyć. Że to wszystko trolle i nikt na poważnie nie nazwałby drugiego, obcego człowieka "podgatunkiem, którym trzeba pomiatać".
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: Ja nie potrafię się wam nadziwić, że tak kulturalnie odpisujecie typowi, który obraża w was w pierwszej wiadomości. Nie to, że powinnyście również go zwyzywać (XD), ale czemu nie blokujecie natychmiast?
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: spoko, do mnie też ostatnio jakiś typ napisał, wymyślił sobie, że jestem p000lką, a mój chłopak to spermiage ponieważ... słucha jak mu się żalę! xDDD A i jeszcze jego dziewczyna jest lepsza bo ona nie narzeka xDDD przy czym on oczywiście nie jest spermiage. Ogólnie przykro, że opieka psychiatryczna nie funkcjonuje w tym kraju i że najwidoczniej ci ludzie wychowywali się w jakichś dysfunkcyjnych rodzinach, gdzie normalne zachowanie odbierają
  • Odpowiedz