Wpis z mikrobloga

@Prettylittlepsycho: Jako niebieski pasek z dosyć zniewieściałą urodą właśnie przegrywam. Żadna laska mnie nie brała na poważnie, co najwyżej słyszałem że jestem 'słodki', nigdy przystojny, nigdy też nie kupiłem alkoholu ani papierosów bez dowodu, a pare miesięcy temu słyszałem, że wyglądam na 15 lat. Jak mam dłuższe włosy, to co chwilę słyszę, że wyglądam jak dziewczyna. Także pytanie nieco bez sensu, nawet przeciętna twarz ale męska to jest to. Jak masz
  • Odpowiedz
@Prettylittlepsycho: No ja mam nieco inne doświadczenia. Ponadto przez to nie wyglądam "groźnie" i często np. mnie zaczepiają randomowi ludzie, nie zliczę ile razy nawet w słuchawkach ktoś się mnie pyta o drogę czy o złotóweczkę, gdybym wyglądał jak kryminalista to by było inaczej. Jedynie zarost to może zmienić, ale na razie to mam koper jaki mialem w gimnazjum. No i generalnie być całe życie takim chłopcem którego głąszczą po główce,
  • Odpowiedz
@Spongebob_2003: Miras skąd i jak Ty to odkopałeś po takim czasie xD A więc jeżeli chodzi o zarost to jest dokładnie tak jak było, dalej młodo, listonosz ostatnio pytał czy pełnoletni jestem jak musialem za starego list odebrac itd

Ale trochę zmieniam mental, ogólnie dalej nie wygrywam w życiu, daleko mi do takiego personalnego szczęścia i z kobietami od tych 3 lat jak i całe życie nic a nic, ale wiem,
  • Odpowiedz