Wpis z mikrobloga

ciężko tego kreta zidentyfikować

1) Ministerka - znała matkę Dobosz, może mieć jakiś motyw negatywny? matka jej nie lubiła, przez jej matkę może nie awansowała itp. i teraz dała niby jakieś ważne śledztwo ale jednocześnie ma na nią haki - ewentualnie te dowody zebrała aby ochronić Dobosz, bo znała jej matkę, fajne kumpele były wiec tutaj 50/50 sytuacja
2) Świtalski - uratował Dobosz, może być szantażowany tylko przez kogo?
3) Szyc - rzadko się pojawia, gra tutaj rolę negatywnego typa ale jaki może mieć motyw? przybrany brat kogoś kto zginął wcześniej w poprzednich sezonach, ktoś z rodziny, ktoś od typa z ABW który zginął w 2 sezonie w chatce?
4) Starowicz (nowy komendant) - mi nie pasował od drugiego sezonu, w tym stale się dopytuje co Rebrow robi na boku, stale chce mieć jakąś wiedzę
5) ktoś z młodych ze straży granicznej - tutaj nie wiem sam ale jakoś mi ta opcja najbardziej odpada

#wataha
  • 6
@astri: W zapowiedzi następnego było pokazane, że Świtalski jest przesłuchiwany i to dosyć brutanie. To on, tylko nie wiadomo dla kogo robi. Na moje to on wykonywał rozkazy z góry, ale pomagając Dobosz złamał je. Młodzi nie są kretami, bo gówno wiedzą, nikt im niczego nie mówi. Kuczer (Szyc) jest służbistą, on też nie jest zdrajcą.