Wpis z mikrobloga

Z cyklu gry w które grało w Polsce z 7 osób, a sam opierałem się doby rok żeby ograć xD
Ale muszę przyznać, fajna gra. Czuć tego ducha przygody jak w starych RPG pokroju pierwsze Fable czy NW2.
No i gra jest śliczna, nawet jeśli komuś stylistyka nie przypadnie do gustu to każdy przyznać musi że widać napracowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #steam
źródło: comment_5TV2L2vXPsOhGw2ilpfCTRDXNbTok3D7.jpg
  • 19
@Qiudo: Jak wyszła jedynka(zreszą dwójka początkowo też) to miałem takie "damn, szkoda że nie ma na PC" bo do tej pory pamiętam jak była chwalona.

No i co? Zagrałem w dwójkę, nawet ją przeszedłem jeśli chodzi o wątek główny i taki mocny średniak.

Parafrazując tytuł pewnej książki o Korei Północnej: "Konsolom nie mamy czego zazdrościć"*.

no bo w Polsce rpg są mało popularne


@stiepanov: odważne słowa jak mówisz o kraju który stoi Gothiciem, Morrowindem, Baldur's Gatem czy Wiedźminem. Stoi dużo bardziej na rpgach w klimatach fantasy niż choćby Stany Zjednoczone.

Przy klimatach w stylu post-apo, lub sci-fun jak seria Fallout jest to dużo bardziej wyrównane, ale jak chodzi o klimaty średniowiecznego fantasy, a już w szczególności rpgi ze staroszkolną mechaniką nie można powiedzieć o małej popularności