Wpis z mikrobloga

Odwołując się do znaleziska w którym zabrałem głos: https://www.wykop.pl/link/5275279

Strasznych głupot powypisywałem w tymże znalezisku, kręciłem dramę dla dramy i jest mi teraz z tego powodu niezmiernie przykro. Uraziłem @Naciass która zbierała na cel udokumentowany, co wykazała niejednokrotnie (m.in. w znalezisku podanym wyżej). Ja rozumiem że w życiu różnie może się potoczyć i krytykowanie kogoś za sensowną zbiórkę z dostarczonymi dokumentami jest conajmniej głupie. Przepraszam za moje komentarze i życzę udanego zabiegu :)

@powaznyczlowiek i @login-jest-zajety was też przepraszam chłopaki za niekulturalne teksty kierowane do was, wykazałem się sporym chamstwem.

@Eskeel Ty już też zrozumiałeś, że źle zrobiłeś ale wołam i tak
@nowy_ja @amerykanski-naukowiec @zadymiarz_pl @nonapewnonie chłopaki, macie na wszystko kwity, Naciass ma rację i musicie jej to przyznać.

Także podsumowując to jest mi przykro, że wykazałem się takim brakiem zrozumienia i tyle bzdur we wspomnianym znalezisku, innych wpisach i w wiadomościach prywatnych napisałem. Mam jednak nadzieję, że mój wpis przyczyni się do zmniejszenia toksyczności na wykopie. Źle zrobiłem i się do tego przyznaję. Oprócz tego zamierzam usunąć konto w bliskiej przyszłości bo chyba źle wpływa na mnie ten portal xD

Jeszcze raz: @Naciass przepraszam cię i trzymam kciuki za powrót do zdrowia Twojego dziecka

#afera #naciass
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stilewski: to nie hobby, bardzo rzadko się zdarzają tak bezczelne osobniki, gwarantuje ci że teraz się dwa razy zastanowią zanim kogoś obrzucą błotem

@login-jest-zajety ktory teraz toczy wojenki i straszy pozwami

to nie pozwy xddd

@PyzaLivestream: to teraz "dzieciaki" są w porządku? bidulki dzieciaczki, nic się nie stało, tylko ponad 500 osób uznało mirabelkę za oszustkę tylko i wyłącznie przez działania tych BIEDNYCH DZIECIACZKÓW, ogarnij się tam
  • Odpowiedz