Wpis z mikrobloga

Odwołując się do znaleziska w którym zabrałem głos: https://www.wykop.pl/link/5275279

Strasznych głupot powypisywałem w tymże znalezisku, kręciłem dramę dla dramy i jest mi teraz z tego powodu niezmiernie przykro. Uraziłem @Naciass która zbierała na cel udokumentowany, co wykazała niejednokrotnie (m.in. w znalezisku podanym wyżej). Ja rozumiem że w życiu różnie może się potoczyć i krytykowanie kogoś za sensowną zbiórkę z dostarczonymi dokumentami jest conajmniej głupie. Przepraszam za moje komentarze i życzę udanego zabiegu :)

@powaznyczlowiek i @login-jest-zajety was też przepraszam chłopaki za niekulturalne teksty kierowane do was, wykazałem się sporym chamstwem.

@Eskeel Ty już też zrozumiałeś, że źle zrobiłeś ale wołam i tak
@nowy_ja @amerykanski-naukowiec @zadymiarz_pl @nonapewnonie chłopaki, macie na wszystko kwity, Naciass ma rację i musicie jej to przyznać.

Także podsumowując to jest mi przykro, że wykazałem się takim brakiem zrozumienia i tyle bzdur we wspomnianym znalezisku, innych wpisach i w wiadomościach prywatnych napisałem. Mam jednak nadzieję, że mój wpis przyczyni się do zmniejszenia toksyczności na wykopie. Źle zrobiłem i się do tego przyznaję. Oprócz tego zamierzam usunąć konto w bliskiej przyszłości bo chyba źle wpływa na mnie ten portal xD

Jeszcze raz: @Naciass przepraszam cię i trzymam kciuki za powrót do zdrowia Twojego dziecka

#afera #naciass
  • 25
  • Odpowiedz
@jurek-xd: Juz musiał wystosować przeprosiny bo pewnie jakaś p0lka sie za bardzo poczuła. Dostajecie tyle szacunku na ile zasługujecie. Tfu na Ciebie p0lko. @jurek-xd jeśli Cie do tego zmusiła mrugnij 2 razy mireczku (,)
  • Odpowiedz
@jurek-xd: szkoda została wyrządzona, tyle ile Natalia wyczytała obelg pisanych publicznie i na PW to się w głowie nie mieści

po mnie to spływało, za dużo przeszedłem i widziałem żeby ktokolwiek z internetu mógł mnie obrazić, ale nie lubię kiedy ktoś się zabawia czyimś kosztem myśląc że jest bezkarny

wasze przeprosiny na pewno będą potraktowane jako okoliczność łagodząca
login-jest-zajety - @jurek-xd: szkoda została wyrządzona, tyle ile Natalia wyczytała ...

źródło: comment_RsKG3U7hVOf2qwbZ4sxjKvI44X9Plmj0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: misiaczku, to nie będą pozwy tylko sprawy karne ścigane na wniosek pokrzywdzonej, to jest ogromna różnica, ale póki co są ważniejsze sprawy niż bujanie się po prokuraturach - na to będzie czas, wszak wszystko jest zarchiwizowane, w razie czego wykop ma to w drugiej równoległej bazie danych nienaruszone, a przedawnienie to bodaj 5 czy 10 lat - mamy czas! :)
  • Odpowiedz
@jurek-xd ciesze się, że widzę ten wpis. Czasu nikt nie cofnie ale chociaż jest ślad tego jaka jest prawda.
Dzięki za życzenia zdrowia, bardzo się przydadzą.
  • Odpowiedz
@Naciass: To jak to jest bo my się z @jurek-xd zastanawiamy najpierw proponujemy kulturalnie ugodę poza sądową która notabene jest w swój sposób wiążąca a później grozisz nam art 487kpk więc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No bo poważnie pytam. Bo takie pisane to jest groźba którą ja bardzo chętnie zachowam na pewne okoliczności jeśli takowe wynikną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: niech zgłaszają ¯\_(ツ)_/¯ uwierz mi nie pierwszy raz takich cwaniaczków temperuję, nie mam 15 lat, nie urwałem się z choinki ani nie wyskoczyłem sroce spod ogona, każdy mój komentarz pisałem mając na uwadze żeby aby nawet krzty prawa nie złamać, natomiast wy polecieliście po bandzie, niektórzy dali się sprowokować nawet - zaczęli z argumentami ad persona zamiast konkretnymi merytorycznymi

@PyzaLivestream: przecież sama byłaś obsrana bo konto kilka dni jako usunięte było oznaczone

@Eskeel: typie
  • Odpowiedz
Czyim multi jesteś? Wybudzony po ponad 3 latach od założenia.

achowujesz sie jak zwykly stulej, białorycerz. Rozumiem obrona swojej księżniczki itd. aleeee zbieracie sie tutaj, zeby pomoc dziecku, czy szukac aferki jakiejś?

dziecko ma już pomoc zapewnioną, w tej chwili nie szukamy aferki jakiejś - wyobraź sobie że ktoś robi na Twój temat znalezisko (gdzie przez zbiórkę dostępne są twoje dane) i oskarża o oszustwo - co do pierwszej części ona mężatka,
  • Odpowiedz
przecież sama byłaś obsrana bo konto kilka dni jako usunięte było oznaczone


@login-jest-zajety: czego ja niby mialam sie bac? xD mnie tez pozwiesz za to ze mam cie na czarno bo napisalam komentarz w znalezisku a ty mi zaczales jakies screeny rozmow na pw wysylac? xD gow*o komukolwiek zrobisz dzieciaku a straszysz jakies inne dzieciaki pozwami xD
  • Odpowiedz