Wpis z mikrobloga

Cześć,
Czy może ktoś z was kupował ostatnio tv i pomoże w wyborze?
Szukam czegoś do 2200zł, najlepiej 50-55cali :)
Mam również ps4 pro (nie wiem czy to info jest przydatne), ale dobrze byłoby aby było to wszystko kompatybilne :D
Czy znajdzie się w tej cenie coś sensownego?

#telewizory
  • 13
@nikaguar: Oglądasz bardziej na wprost tv, czy z boku też? Dodatkowe opcje do sterowania smart tv (np. sterowanie głosowe, klawiatura w pilocie itp) wymagane? Użytek będzie mieszany, czy bardziej się skupiasz na treściach z Netflixa, hbo go?
@Mahapralaja: ale ja tego nie oceniam (tylko szukam porady), a Ty to robisz. A takie zachowanie jest żałosne. Tyle w temacie. Dorośnij a potem może stosuj jakieś cięte riposty które maja sens. :)

@adiss: dzięki za odpowiedz! Bardziej na wprost. Głównie oglądamy tak jak mówisz- Netflix, hbo no i żeby z ps4 dobrze to współgrało. Nie znam się na firmach ani modelach... nawet jedna propozycja konkretna by mnie uratowała :)
@nikaguar: Jeśli lekko ponad budżet z 55", to:
LG: 55sm8200
Philips: 55pus7334 (teraz na promocji w rtv euro agd)
W Philipsie może spodobać się Ambilight, podobno bez tego nie da się już oglądać. Coś w tym jest, gdy sam spróbowałem w warunkach domowych.
Jeśli jednak mniejszy 50" to te same modele mogą być, ale wtedy Philips ma lepszą matryce, bo VA (słabsze kąty widzenia, ale lepsza czerń)
@Adiss: właśnie przeglądałam przed chwilą telewizory i znalazłam tego philipsa. :) Wygląda spoko. Tyle że on ma 60 Hz. To nie jest źle, nie będzie za wolno :P ? Biorę pod uwagę jeszcze Telewizor SAMSUNG LED UE55RU7102 i ona ma 1400Hz. Jest sens na to patrzeć? Co byś wybrał :) ?
@nikaguar Mi osobiście się to podoba i świadomie wybrałbym system Android.
LG też ma ciekawy system, kwestia gustu i możliwości jakich oczekujemy.
Android daje ich trochę więcej, bo mamy sklep z aplikacjami i raczej niczego wtedy nam nie zabraknie