Wpis z mikrobloga

@wicked93: juz bylo o tym, jedni nawalaja padem o ścianę, inni zone, a jeszcze inni pisza wysrywy, np ja, kazdy musi gdzies uwolnic zle emocje.

Zgadzam sie, czasem jwst tego za duzo, ale nie robmy z tego wielkiego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ravalent też przeglądam jedynie #fut i prawdę mówiąc w weekendy prawie tego nie robię, bo tracę czas na scrollowanie postow typu "6-11, przed śniadaniem było 6-8. Po kolacji zrobie update"

Co to, do cholery, kogokolwiek obchodzi?
@SeekSouls zwrócił słusznie uwagę, że #nikogo

Od biedy może mnie obchodzić bilans top gracza czy nawet jakiegoś rak-youtubera ale nie jakiegoś randomowego Mirka
@martymcfly80s: no to po co zaglądasz na tag skoro nie interesują Cię wpisy Mirków? Jak masz z kimś problem to wrzuć go sobie na czarno i tag zrobi Ci się bardziej przejrzysty. ¯\_(ツ)_/¯ LW jest związana z #fut więc nie wiem z czym masz problem.
@Roxi5017 odpowiadam po co:
Interesują mnie m.in.:
- opinie na temat zawodników
- opinie na temat opłacalności sbc
- informacje, czy jest delay
- bugi
- #!$%@? na ea
- wszelkie promocje
- przewidywania
- przecieki
I wiele, wiele więcej.

Co mnie nie interesuje:
- wysryw bilansów gości o których istnieniu nie mam pojęcia. Nie wiem, co miałbym zrobić z informacją o ich 6-7.

I z nikim nie mam problemu żeby wyciszac.
@martymcfly80s: to jest wykop, a nie jakiś poważny portal, więc bądźmy szczerzy wymagania masz wygórowane. Nigdy tutaj nie było porządku, a bany leca za nic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie np nie interesują czwartkowe posty randomów, którzy wbili pierwszy raz na tag pochwalić się PP i więcej już tutaj nie zajrzeli xD