Wpis z mikrobloga

Łukaszeeeek chyba dostał zaległe magnesiki z Brazylii, Rosji albo co lepsza w końcu mu Gruby zapłacił 10 zł za jakiś materiał napisany na testschaba, że tak wściekle go tutaj dupsko boli i zaczął się czepiać wszystkiego, dziwne, że to się zbiegło tutaj z pojawieniem nowych vlogów, Gruby go spuścił ze smyczy, popisze, pokrzyczy, dupsko mu pęknie i się uspokoi

#mocnyvlog
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astri: Dupsko to pęka tobie jak matka każe isc po bułki do piekarni i spotykasz osiedlowych ziomali pod blokiem. Ale ty i tak później wracasz do swojej świątyni, mekki, internetowego haremu, gdzie jesteś mistrzem, BOGIEM, zdobywcą średnio 11 plusików za POST. TO zupełnie inny świat tu wszyscy cię szanują, podziwiają tu możesz się wyżyć na jakimś kolesiu z nadwagą z YT. BRAWO TY
  • Odpowiedz
@astri: hehehe uuu tak? bo nie wiedziałem, a w jaki to sposób wielki mistrzu od 11 plusików za post? Jestem ciekaw. PS rozumiem że przyznajesz że to co napisałem jest prawdą, z małą różnicą, nie mieszkasz w bloku tylko na na WSI i nie ma osiedlowych ziomali tylko wiejskie cwaniaczki? RESZTA OK prawda?
  • Odpowiedz
@lukaszb44: nie trzymaj siusiaka jak do mnie piszesz


@astri: DOBRZE, fajnie że to cały twój komentarz!! Taki wielki mistrz tagu, a jedyne co potrafi to albo usunąć komentarz (jak nie wie co odpisać) albo napisać coś o siusiaku, wyjątkowo to dorosłe. hehehehehhehe
  • Odpowiedz
@jedrzejbrejwicki: "on go trzyma ale w pysku" buaahahahahaha uhhhhhh ahhhhhh hahahahahahah czy ty masz 9 lat? PYTAM SERIO Rozumiem że głosowałeś na PIS i oglądasz TVP ale chyba trochę szarych komórek ci zostało i stać cie na coś więcej, niż on go trzyma ale w pysku DUMBASS
  • Odpowiedz