Wpis z mikrobloga

@Anonimizator69: W większości przypadków tak jest.Szukają atencji w każdy możliwy sposób, a gdy ktoś myślący zwróci im uwagę, to pokazują pazury p0lki i starają się bronić swoimi pseudoargumentami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Anonimizator69:
Wikup.ukr; miejsce, gdzie przegrywy dodają te same wpisy tyle razy, aż w końcu ktoś ich zauważy i skomentuje lub da plusa. Niedowartościowane betasamce, hatfu.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: To po pierwsze, nie tłumacz się głupio bo fakt jest faktem i nie ma co z nim dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°) po drugie, skoro taki jesteś łasy na logikę, nie odbijaj piłeczki tylko dlatego ze ten fakt stwierdziłam.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja się nie muszę z niczego tłumaczyć. Fakty są różne i jest ich wiele. Pałeczki żadnej nie odbijam, to Tobie się tak wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Pytając czy jestem płatkiem śniegu, odbiłeś piłeczkę właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a skoro nie musisz się tłumaczyć, następnym razem tego nie rób. Będziesz bardziej wiarygodny :Y
  • Odpowiedz
  • 2
Od kiedy zadanie pytania to odbijanie jakieś wyimaginowanej piłeczki i tłumaczenie się ? Śmieszna jest ta twoja pokrętna pseudo logika. Piłeczkę mogę sobie odbijać grając w tenisa, pingponga, lub w inną gre. W czym mam być wiarygodny ? Bardzo szybko mnie zaszufladkowałaś po moim wpisie. Potem, gdy nieoczekiwanie nie zacząłem się z tobą kłócić stwierdziłaś, że się niby z czegoś tłumaczę i oczywiście narzucałaś mi swoją rację. Kiepsko Ci wychodzi dyskutowanie z
  • Odpowiedz
  • 3
@Ytarka Brak odpowiedzi na zadane pytanie i kolejna próba narzucenia swojej racji za pomocą prostackich metod oraz nadużywanie niezrozumiałych połączeń liter w postaci XD. Typowe dla osób niedojrzałych emocjonalnie i utwierdzonych w swojej bańce informacyjnej z wąskimi horyzontami. Lecisz na czarno.
  • Odpowiedz