Wpis z mikrobloga

W ogóle ta gra jest tak głupia, że szkoda gadać.
Postanowiłem sobie zagrać po raz pierwszy w tej edycji w WL. W rivalsach kręciłem się koło 5-6 ligi, a ostatnio przy robieniu wyzwań na swapy miałem jakąś czarną serię i spadłem najniżej w historii do jakichś 800-850 pkt. I zawsze te mecze ciężkie, opponencie dobrze grają.
Zagrałem do tej pory 6 meczów w WL. 1 mecz przegrałem po karnych, a następne 5 łatwe zwycięstwa, gdzie kręcę opponentów jak nigdy w rivalsach typu wygrywam 4-1 mam 14 strzałów a przeciwnik 1 albo 3. W dodatku cały czas gram na jakieś składy węgla i papy typu same złote świecące karty z serie a albo la liga.
Fajny ten matchmaking w tej grze
#fut
  • 11
@Mysciak: No oby Ci sprzyjał matchmaking, ja się kręcąc przy G3 (też 5-6 liga) mam w LW na zmianę serię 3-4 zwycięstw/porażek. Chyba tylko podczas jednej LW miałem z 8 meczów pod rząd, że były bardzo wyrównane, a tak to często po kilku podaniach można określić kto ma większe szanse na wygraną.
@Mysciak: no i dobrze działa. W DR trafiasz na ludzi z podobnym do Ciebie ratingiem ale ligi mogą być różne. W LW trafiasz na osoby z podobnym bilansem więc możliwe że grałeś z osobami z 8/9 lig w tych pierwszych meczach. Zwykle tak bywa ze pierwsze mecze są najłatwiejsze. Co do swapow nie martw się ludzie z wyższych lig specjalnie spadają niżej żeby tylko szybciej i łatwiej zrobić je. Moim zdaniem
@Mysciak: ja mam jakiś inny matchmaking, gdzieś od 4-1 przeplata mi się słaby przeciwnik z dobrymi grajkami, tym sposobem kończę na G3 i oddaje 4 mecze walkowerem bo nie chce mi się nawet wbijać g2
@iti1986: to fakt #!$%@?, ja nie odebralem bo mam nieprzypisane karty, ale nie nastawiam sie na nic bo w sumie nawet taiiego kante bym mial ciezko wkomponowac do skladu ze wzgledu na brak graczy z Pl.