Wpis z mikrobloga

Pogralem trochę Kante wypożyczonym, bo myślałem czy go nie kupić, ale mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego jest taki hype na te kartę? Okej, odbiera zacnie, ale do przodu nic. Wg mnie karta porównywalna do Sissoko który kosztuje 5k, i też nie nadaje się do gry z przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fut
  • 23
@erni13 dziwne.. bo mój Kante grający na sp co chwile podłącza się pod akcje i w 5 meczach strzelił już 3 bramki + ma jakieś asysty.. daj mu styl huntera - powinien grać znacznie lepiej
@erni13: jak patrzę na jako kartę to się zastanawiam jakim cudem jest taki dobry. Nie wyobrażam sobie mojego skladu bez Kante. Nawet gdybym miał skład za 40 mln, to i tak musiałbym mieć kante
@erni13: Nie wiem czy to takie wrażenie, czy może tak jest ale wypożyczonym grało mi się słabo. Dopiero później jak kupiłem "pełną" wersję to chłop co robi to ja nie. Wali bramy lepiej jak KDB, przecina podania, porusza się jak giepard tylko czasami podania spartoli. Wracam do niego po LW jak spadną ceny.
@erni13 ja trafiłem Kante który nie pasuje mi do 1 składu. Złożyłem na szybko 2 skład z francuzów bo tanio wyszło i zaczynam kombinować jak dać Kante do głównego. Nie grałem lepszym CDM, odbior pilki i przecinanie piłek to jest
@erni13: Na CM imo w topce kart jest Firmino Scream. U mnie gra z cieniem na CDM w 4231 wąsko i na CM w 41212. Ma workrate H/H i biega jak #!$%@?, potrafi odebrać, potrafi uderzyć, jedna z kart, która najbardziej mnie zaskoczyła po zagraniu kilku meczów, oczywiście pozytywnie. W 4231 obok siebie miał bardziej defensywną kartę, bo taka przynajmniej jedna powinna być w składzie - Kante, ale zrobiłem Sissoko Futmas