Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą recenzenci #smartfon, jeden z drugim co chwile "hurr durr producent nie dodał słuchawek do zestawu" jakby potrzebowali więcej elektro śmieci. Oni chyba myślą, że producenci smartfonów dają je do zestawu na swój koszt xDD

#!$%@?, że później pół chałupy #!$%@? gównianymi słuchawkami których nigdy się nie użyje, ba jestem przekonany że nawet nie powinni dołączać ładowarki bo każdy może sam sobie dokupić, ja na przykład ostatnio przy zmianie telefonu nawet nie odpakowałem nowej bo ma takie samo napięcie i wszystko.

#telefony #informatyka #technologia #xiaomi #samsung #iphone #zalesie

Pobierz
źródło: comment_V89w96lti89jkoIwSbFiW1CG8JyGmUlW.jpg
  • 8
@ElGovanni: Producenci przyzwyczaili, że słuchawki do zestawu dodają, więc jeśli ktoś coś odbiera to warto na to zwrócić uwagę. Dodatkowo Samsung czy LG potrafi dołączyć bardzo sensowne słuchawki do swoich smartfonów. W przypadku flagowców Samsunga od firmy AKG, a LG do modelu V30 dorzucało chociażby świetne słuchawki B&O. Nawet można wspomnieć o słuchawkach, które dodaje Apple bo te jak na słuchawki zestawowe również są bardzo dobre. To, że Xiaomi nigdy nie
Dodatkowo Samsung czy LG potrafi dołączyć bardzo sensowne słuchawki do swoich smartfonów. W przypadku flagowców Samsunga od firmy AKG, a LG do modelu V30 dorzucało chociażby świetne słuchawki B&O. Nawet można wspomnieć o słuchawkach, które dodaje Apple bo te jak na słuchawki zestawowe również są bardzo dobre.


@MZ23: co z tego skoro w domu mam lepsze? Tylko zwiększają niepotrzebnie cenę produktu. Poza tym nie każdy potrzebuje mieć jakiekolwiek słuchawki.

To, że
@ElGovanni: a co z tego, że Ty w domu masz lepsze? Inny konsument będzie zdany tylko na słuchawki z zestawu bo nie będzie chciał płacić dodatkowo. Jeszcze inny w ogóle nie kupi smartfonu który nie ma słuchawek w zestawie. Nawet nie wiesz jaki był kwik jak Motorola kiedyś do najtańszych modeli nie dawała kostki ładującej bo „ekologia”.
@ElGovanni: Poza tym uwierz mi, że producent nie obniży ceny z racji braku słuchawek. Prędzej zostawi na tym samym poziomie i będzie pieprzył, że jest ultra ekologiczny.
a co z tego, że Ty w domu masz lepsze? Inny konsument będzie zdany tylko na słuchawki z zestawu bo nie będzie chciał płacić dodatkowo


@MZ23: wybacz, zapominam jak wiele ludzi na tym świecie ma IQ mniejsze niż 90 i nie potrafi kupić 2 produktu oddzielnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

bo „ekologia”.


@MZ23: bo to jest prawdziwa ekologia, UE powinna zakazać sprzedaży elektroniki z elektro śmieciami.
@ElGovanni: Równie dobrze można powiedzieć, że UE powinno nakazać zmiany telefonów minimum co 2 lata coby nie tworzyć nowych elektro śmieci ;). To nie jest kwestia inteligencji. Różni ludzie mają różne upodobania. Zobacz sobie na filmiki piłkarzy chociażby. Spora część lata z podstawowymi słuchawkami od Apple’a. Zapewne stać ich na coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Równie dobrze można powiedzieć, że UE powinno nakazać zmiany telefonów minimum co 2 lata coby nie tworzyć nowych elektro śmieci ;)


@MZ23: bakterie też stawiasz na równi z człowiekiem? Telefon to jest trochę bardziej skomplikowany sprzęt niż ładowarka czy słuchaweczki.

Zobacz sobie na filmiki piłkarzy chociażby. Spora część lata z podstawowymi słuchawkami od Apple’a. Zapewne stać ich na coś lepszego


Większość z nich zalicza się do wymienionej grupy więc coś jest
@ElGovanni: W takim razie po co ładowarka, przewód i futerał w zestawie, można też kupić oddzielnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na PW wiele osób mnie pyta czy dane urządzenie ma w zestawie słuchawki, jeżeli nie to jakie kupić - ludzie serio na to zwracają uwagę. :) Nie można patrzeć swoją miarą bo tak to to ja bym nie potrzebował niczego prócz telefonu.
Natomiast zgadzam się co do