Wpis z mikrobloga

Organizuję rozdajo dla wszystkich fanów dobrych książek (w tym przypadku świetne science-fiction). Jak niektórzy Mirkowie wiedzą, prowadzę program radiowy #audycjaraportmniejszosci, w którym rozdaję książki na antenie. Zapraszam oczywiście w każdy poniedziałek po 19 do słuchania audycji i obserwowania tagu. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dlaczego wspominam o audycji? Bo są książki, po które nikt się nie zgłosił, a chętnie je komuś rozdam zupełnie za darmo. Przy okazji nic się nie stanie jak zachęcę do słuchania mojego programu :) Jedną z takich książek jest "Era Supernowej" od Cixin Liu. Jeśli macie ochotę ją przygarnąć, wystarczy zaplusować ten wpis. Zwycięzcę wylosuję wśród plusujących za pośrednictwem Mirkorandom, a wyniki podam jutro po 20. Nie ma żadnych ograniczeń, każdy plusujący bierze udział w losowaniu. Zapraszam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla zainteresowanych pozostawiam opis książki.


#rozdajo #ksiazki #literatura #scifi #kultura
PussyDestroyer1995 - Organizuję rozdajo dla wszystkich fanów dobrych książek (w tym p...

źródło: comment_Gfrhkhi5pgNNWICBGqbk58wlB3leYmyq.jpg

Pobierz
  • 22
@rybazryzem85 Nie warto tracić czasu na tę książkę. To taka kupa bez ładu i składu. Problem trzech ciał, ciemny las i koniec śmierci to naprawdę dobre książki i po przeczytaniu tej trylogii miałem spore nadzieję co do ery supernowej, ale totalnie się zawiodłem. Doczytałem ją do końca tylko dlatego, że miałem nadzieję na jakiś zwrot akcji , moment który sprawi że pomyślę "kuuurde, ale wymyślił", a tu dupa, dno. A szkoda bo