Wpis z mikrobloga

Dobra, zamierzam podjąć pierwsze konkretne kroki w walce z łysieniem, póki co robie wszystko to co mogłem zrobić bez konsultacji lekarza (suplementacja, dieta, dobre nawyki), jednak czas już ogarnąć coś konkretnego, zamierzam się skonsultować z specjalistą w tej sprawie i właśnie stąd moje pytanie: Czy warto udać się do trychologa, czy może odrazu do dermataloga na diagnoze? Słyszałem że ci pierwsi nie są do końca pełnoprawnymi lekarzami? Do kogo powinienen się udać na pierwszą wizytę? Wolałbym uniknąć stosowania minoxidilów lub innych specyfików bez konsultacji.

#przegryw #zakol #wlosy #kubasprzeszczepia
  • 18
@SiewcaZaglady:
-trycholog w ogóle nie jest lekarzem
-minoxidil ma słaby efekt i uzależnia - jak przestaniesz go brać, to rzeczy z jego pomocą wyrośnięte odpadna.
-finasteryd u dużej części ludzi rujnuje wątrobę i zabiera erekcję, nie u wszystkich, ale bardzo dużo ludzi skarży się na re efekty uboczne
-tabletki z biotyna i Wit A to oszustwo, nie spotkałem kogoś kto by przyznał że to zadziałało.

Zainwestuj jak człowiek w przeszczep. Trycholog
@SiewcaZaglady: ja podjąłem decyzję o przeszczepie i będę robił w 2021. Miałem piękne długie włosy, ale zakola + orle gniazdo na czubku głowy sprawiły że na wigilię #!$%@?łem się na łyso, bo zaczynałem wyglądać jak na zdjęciu.

Biotyna z witaminami to gówno. Może działa u kogoś kto jest na diecie czokoszokowej. Jem normalnie i biotyna nie dawała efektów na głowie.
Kolega z pracy dał 1000 za 10 spotkań u trychologa który
Pobierz NaglyAtakGlazurnika - @SiewcaZaglady: ja podjąłem decyzję o przeszczepie i będę robił...
źródło: comment_r9LMkMqq07UfKuJw3mY0LVNnEklOJ4fZ.jpg
@SiewcaZaglady: nieaktywny nasz kolega z wykopu kubasprzeszczepia robił w Maral Clinic, na polskich forach dla zakolaków Maral ma bardzo dobre recenzje, w zeszłym roku jak grzebałem w temacie to 5 różnych Polaków chwaliło się efektami przeszczepu tam, warunki i obsługę też sobie chwalili. No i ma dobre ceny, 2500 euro za 4000 graftów jakoś i robi to lekarz który zajmuje się tylko przeszczepami włosów, a nie jak w naszym chlewie gdzie
@SiewcaZaglady: przez 15 lat miałem piękne długie włosy, do połowy pleców. Zaczęło się ptasie gniazdo na czubku robić jak miałem 18 lat, zakola i siwienie zaczęły się równolegle. Z jednej strony ciężkie leczenie, z drugiej #!$%@? geny po starych. Przerobiłem dużo szamponów, odżywek, nizorali, szamponów z kofeina i pobudzaczami, śmierdzące mydła siarkowe, maseczki z drożdży, smarowanie wybeltanymi jajami przed snem czy piwem. Nawet czapki się dorobiłem do takich kuracji, żeby łóżka
@SiewcaZaglady: no to korzystaj. Z zabiegów upiększających to jeszcze ortodontę i dentystę polecam. Ja będę robił przeszczep, ortodontę i implanty zębów. Na raz. Chciałem jeszcze laserowa korekcję wzroku, ale nie przeszedłem kwalifikacji. W Polsce wbrew tego co mówią biedaki, dentyści i ortodonci są dobrzy i tani. Nawet z paroma ukraińcami gadałem i też robią sobie tu zęby, bo twierdzą że w ich ojczyźnie słabi lekarze biorą dużo hrywien i robią #!$%@?,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiewcaZaglady:póki to sensownie wygląda proponuję vitapil + raz w tygodniu olejek rycynowy. Zatrzymasz wypadanie i troche wlosow odrosnie. Będą też miały o wiele lepszą kondycję