Wpis z mikrobloga

Mam internet światłowodowy z #orange gram w #csgo (głównie faceity, byłem już blisko 3k elo no ale internet zawodzi), po miesiącu pingi do szwajcarii z 35-40 zrobiły się 80-90, po dwóch kolejnych miesiącach to samo się stało z serwerami na holandii z 30 na 50 po paru kolejnych dniach we francji 25 na 50, a teraz czechy z 25 na 50. Teraz została mi tylko Polsza i Niemcy.

Dzwonię do konsultanta i halko, co się dzieje. Konsultant odpowiada:

Jeżeli Pan dużo gra na tych samych serwerach to z czasem ping na tych serwerach będzie wzrastał, tak działa nasz światłowód. Dużo ludzi do nas o to dzwoni i mogę panu tylko zresetować internet, nic więcej nie zrobię.


Resetu nie można było zrobić przez nieznany błąd, po jakimś czasie coś tam zresetował, ale nie porty (nie wiem ocb dokładnie ¯\_(ツ)_/¯ )

@OrangeEkspert plz help
Straszy - Mam internet światłowodowy z #orange gram w #csgo (głównie faceity, byłem j...

źródło: comment_3x5sdXsqci29vf7S2B69XfrdHuCsADB3.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Eredin: też się zdziwiłem, to taki trochę bareizm. Reklamuj internet do grania -> ktoś kupuje pod gierke -> nie może grać bo internet po pewnym czasie nie nadaje się do grania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Straszy: No ale jakie to ma niby podstawy xD
Co, światłowód zaczyna spowalniać tylko twoje pakiety bo mu się nudzi czy co
Typ tak chyba powiedział żebyś dał mu święty spokój
  • Odpowiedz
@Eredin: Fajnie by było jakby ktoś zadzwonił na infolinię i to potwierdził, albo żeby ktoś z orange się wypowiedział.
Najfajniej by było, aby mój ping wrócił do normy ;_;
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Straszy: gdybyś się wyprowadził na drugi koniec świata to w takim wypadku też by musieli dać bana. Jeżeli chcesz być pewny to po prostu włącz vpn gdy nie masz odpalonego steama i faceita na kompie.
  • Odpowiedz
@kry173: pingi ok, ale czasami skakał ping, przez serwer vpn, musiałem dać na ten na którym był trochę wyższy ping, ale było stabilnie i tak lepiej niż u orange. Aktualnie korzystam z upc, to też jest #!$%@? dramat...
  • Odpowiedz