Wpis z mikrobloga

@marcelus: jak warszawiacy wybrali władze miasta (PO), które potem wskazały władze dzielnicy (PO), czasami przestępcze (Włochy) tak mają ¯\_(ツ)_/¯ trzaskowski mógłby zadeklarować pedofilię oraz zamordować księdza na oczach kamer TVP i tak by wygrał, więc wszelkie władze kładą laskę na to co robią
@Radek41: tak, sam nie jestem za PiSem, kiedyś głosowałem za PO, ale jak zbierałem podpisy za referendum w sprawie odwołania Waltz, parę lat temu zaraz po aferze reprywatyzacyjnej, to niektórzy myślałem że mnie pobiją. Poziom wyparcia jest ogromny
@Jebwleb:
@p_z_jedenastu: No i co? Jaki jest w ogóle sens robienia czegoś takiego w grudniu. Przecież śniegi, deszcz i w maju gówno z tego będzie. Poza tym przecież to wszystko tam warte jest może parę stówek maks.
@p_z_jedenastu: w ogóle to jest śmieszne zgłoszone zostają dwa projekty o niemal maksymalnej wycenie, z czego jeden nie zgłasza w ogóle "dodatkowych rozwiązań projektowych" za co z góry dostaje się 20 pkt wg specyfikacji, wobec czego niemal automatycznie stawia się na przegranej pozycji

Niezły przewał