Wpis z mikrobloga

Potrzebne namiary na dobry kalkulator frankowicza. Chodzi mi o taką apkę, co wyliczy mi ile pieniążków odzyskam, w przypadku wygrania sprawy w sądzie z bankiem i unieważnienia umowy kredytowej we frankach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udało mi się wyguglować kilka takich kalkulatorów frankowych, ale każdy pokazuje inny wynik i trudno ogarnąć któremu można zawierzyć. Pytanie kierują oczywiście do mirków frankowiczów.

#kalkulator #frankowicza #kredyty #franki
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jakieś opinie o kancelarii, która udostępnia na swojej stronie kalkulator? Podaję dane: Kancelaria Frankowicza sp. z o.o., ul. Gwiaździsta 7A, lok. 8, 01-651 Warszawa Będę wdzięczą za jakieś informacje, bo ofertę mają całkiem spoko.
  • Odpowiedz
A jakieś opinie o kancelarii, która udostępnia na swojej stronie kalkulator


@roksii: juz ktoś wcześniej pisal w sprwie opinii na ich temat, wiec nie bede sie powtarzal tylko zacytuje:

przecież w Internecie jest mnóstwo opinii na temat Kancelarii Frankowicza jak i samego Piotra Truszkowskiego, wystarczy wyguglować.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zrobiłam kilka kalkulacji, i wydaje się, że kalkulator ze strony Kancelarii działa dobrze. Daleko mu jeszcze do doskonałości, ale to chyba najlepsze tego typu darmowe narzędzie dostępne na rynku.
  • Odpowiedz
Zrobiłam kilka kalkulacji, i wydaje się, że kalkulator ze strony Kancelarii działa dobrze


@moniaolejnik: Kalkulator działa elegancko. dlatego udostępniam gdzie się da, niech ludzie mają świadomość jak ich banki wy#%*#*y ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@damian-zych: napiszę tak - miałem już do czynienia z kilkoma kancelariami frankowymi i z ww. współpracuje mi się zdecydowanie najlepiej. Po prostu czuję to zaangażowanie, chęć pomocy, a nie tylko wydojenia cię do cna, jak to bywało gdzie indziej. Jeśli chodzi o koszty to raczej standardowo, plus opcja opłaty za efekt - niby dobra bo nie płacisz od razu, ale jak już przyjdzie ci zapłacić to koszty będą większe niż
  • Odpowiedz
@Karolcia83_2: > @maRRoKKo: przecież w Internecie jest mnóstwo opinii na temat Kancelarii Frankowicza jak i samego Piotra Truszkowskiego, wystarczy wyguglować.

To nich piszecie: Kancelaria Adwokacka Piotra Truszkowskiego Ul. Gwiaździsta 7A lok. 801-651 Warszawa ?
  • Odpowiedz
To nich piszecie: Kancelaria Adwokacka Piotra Truszkowskiego Ul. Gwiaździsta 7A lok. 801-651 Warszawa ?


Przecież dane kancelarii były już powyżej, więc o co właściwie pytasz?
  • Odpowiedz
@Paulina_Sok: W tgo typu sprawach zdecydowanie warto skorzystać z pomocy specjalistów. A czy Kancelaria Frankowicza i mecenas Piotra Truszkowsieki to specjaliści? To już musisz sama ocenić. W sieci z tego co widzę znajdziesz pełno opinii na ich temat. Wygugluj sobie np. "kancelaria frankowicza opinie" i masz kilkadziesiąt opinii, z tego co widzę przeważająco pozytywnych. Wyglądają więc dobrze, ale musisz sama sprawdzić żeby się przekonać.
  • Odpowiedz
@Paulina_Sok: tak, wspomnianą kancelarię frankowicza prowadzi Piotr Truszkowski. Moje opinie na ich temat znajdziesz powyżej, więc nie będę się powtarzał. Tak jak wspominała @Karolcia83_2 internecie też jest tego całkiem sporo. Negatywów raczej nie znajdziesz, a to o czymś świadczy.
  • Odpowiedz
@kawuel: u mnie Adwokat Piotr Truszkowski skierował do sądu wniosek o zabezpieczenie. I takie zabezpieczenie otrzymał od Sądu Okręgowego w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Oznacza to mniej więcej tyle, że z datą decyzji tj. od początku czerwca bieżącego roku klient nie muszę spłacać rat kredytu do czasu prawomocnego rozstrzygnięcia sporu sądowego, a bank nie może wypowiedzieć mojej umowy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz