Wpis z mikrobloga

lol, czyli jednak urlop mam do 13 stycznia xD Na urlopie jestem od 20 grudnia, miałem przyjść do pracy 8. Jak początkowo o takim urlopie powiedziałem to mnie kieras #!$%@?ł xD Ja się w domu chyba #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#pracbaza #praca #urlopzwykopem #heheszki
  • 12
  • Odpowiedz
@Gandezz: A #!$%@? z nim. W grudniu i tak musiałem wziąć, żeby mieć wczasy pod gruszą, a teraz wykorzystam ostatnie zaległe trzy dni ;)
  • Odpowiedz
@Gandezz: Ja bym wolał wykorzystać w okresie intensywnego śniegu, bo by mnie szlag trafiał w robocie, no cóż nie wyszło xD Ale przynajmniej hajsik wzięty za wczasy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@guru8: nie no to to wiadomo :D
Ja też idę w styczniu, lutym i dwa tygodnie jakoś lipiec/sierpień, a jeszcze tego trochę zostanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MaKor: Ale to bym się już #!$%@?ł kompletnie xD Ja już nie wiem co robić, a rozleniwiłem się jeszcze bardziej niż przed urlopem xD Nawet do sklepu po piwo mi się nie chce iść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Gandezz: Ja tam urlopu nie planuje, już drugi rok miałem wziąć urlop pod
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: a to nie, ja tylko 2 dni w domu siedzialem, tak to 20 dzien podróży dzisiaj ( ͡ ͜ʖ ͡) z 33 dni urlopu tylko 3 spedze w domu, bo jak wroce w czwartek po poludniu, tak w piątek, sobote i niedziele od razu studia, a potem znowu harowac na tego zlodzieja od poniedzialku (,)
  • Odpowiedz
@Gandezz: Ale jak zmienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no mieszkanie trzeba ogarnąć, posprzątać i takie tam. Jak coś to puszczam Netflixa i ogarniam buty ;)
@MaKor: Co to kolej transsyberyjska? xD Studia zawsze mogą poczekać ;) Jak bym wcześniej wiedział, to może bym z bratem pojechał do Zakopanego, bo dzisiaj pojechali. Z drugiej strony to mnie nie stać na zakopca i mi się nie widzi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: Zakopane tylko Tatry i do domu, nocleg jak juz to w schronisku. Miejsce piekne, ale zakopiańskie górale to najbardziej pazerne gnoje jakie kojarzę. Dobrze ze mieszkam 20 minut od Beskidow, wiec jak chce pochodzić po górach to pół godziny i jestem, Zakopane wybieram rzadziej ale za to planuje trasy na cały dzień ;)

Nie kolej, jeszcze nie, moze za kilka lat, poki co na Sri Lance siedze, objechalem juz wiekszosc
  • Odpowiedz