Wpis z mikrobloga

#drony Witam.

Czy w kategorii ~250g występuje coś gotowego poniżej 1kzł z jakością obrazu na poziomie kamer typu split (Caddx, Firefly, itp.).

Bo wszystko co widzę poniżej 1kzł ma kamery które dają gorszy obraz od stareńkiego Mobiusa, i sumie jest do wyboru tylko samoróbka albo Mavic Mini.
  • 10
  • Odpowiedz
@eeemil: mavic mini zawsze będzie tańszy bo do 1k musisz doliczyć radio, okulary, ładowarke i baterie. A z porządnych kamerek to teraz tylko Tarsier 4K oraz Runcam Hybrid 4K. Zwykły turtle ma bardzo słabą wizje na FPV.
Przy dobrych kuponach można było kupić UR85HD za 400 zł z caddx turtle v2 oraz jedną baterią. Teraz jest bardzo dużo cinewhoopów, np. Cineking / cinequeen od geprc, iflight cinebee, diatone też ostatnio
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak:

Szpeju to już mam kolekcję, więc nadajniki, ładowarki, baterie, monitory FPV, odpadają kosztowo.

Właściwie to właśnie chce przejść obecnego quada 450 na coś mniejszego bo kończy się w nim bateria 3000mAh, a ta wielkość nie ma zastosowania w innych moich modelach. Zestandaryzowałem się na 3s450mah(40g) do shockflyerów i 3s1000mah(90g) do motoszybowców, akrobatów i zagi, i chciałbym mieć drona który takie baterie udźwignie (ta mniejsza do Whoop ta większa do
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak:

Najnowsze 65C.
Geprc to akurat najfajniejszy jest, kwestia trafienia okazji.
Samoróbka mi wychodzi na 500zł szpej + 250-350 kamera split.
Z tym że taki zestaw cinewhoopa to też trochę roboty żeby pidy poustawiać, bo samo zlutowanie elementów
  • Odpowiedz
przecież to będzie latać jak cegła..


@fotograf_warszawiak:

Właśnie byłem polatać cegłą, patrze teraz w logi z FC i jak cegła z silnikami 1100Kv i śmigłami 9x4.5 daje radę się rozbujać do 70km/h (średnia z lotów z wiatrem i pod wiatr, bo "ależ wieje"), to taki z silnikami 2300kV i śmigłami 5x3 pójdzie 100km/h spokojnie. Zwłaszcza że obecny ma 4:1 ciągu do masy, mniejszy będzie miał z 6:1.
No jak się
  • Odpowiedz