Wpis z mikrobloga

#slub #rozdajo mireczki w sobotę się żenię, stresik lekko wchodzi ale jakoś damy rade. Tak więc zrobimy rozdajo z flaszką na mój koszt. Losowanie w niedziele wieczorem, pewnie koło 19. Wysyłka po 12 stycznia bo po weselu jade na narty. Standardowo zielonki dupa cicho. Losowanie odbędzie się przez mirkorandom. Pozdrawiam
  • 49
  • Odpowiedz
@Lachon: stres nie jest potrzebny, dzień wcześniej wypij piwo, pograj wieczorem i idź spać, a jak wstaniesz na drugi dzień, pamiętaj że to ważna chwila i staraj się jak najlepiej ja spędzić nie myśląc za dużo o głupotach tylko żeby dobrze wypaść, kamerę #!$%@?ć, zachowuj się poważnie i normalnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 85
@patrykpop22 nie mamy kamerzysty. Po co wywalac 3k na cos co zobaczysz 2 razy w zyciu a potem zgubisz ( ͡º ͜ʖ͡º) zamiast tego jest barman i drink bar ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 42
@Lachon też nie miałem kamerzysty, doszliśmy do wniosku, że nie będziemy niepotrzebnie siebie ani gosci stresować. Pamiętaj "I że Ci nie odpuszczę aż do smierci" nie pomyl się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lachon:
Też nie mam kamerzysty, w zamian barman i drink bar, piona miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym niedawno różowa dowiedziała się, że jej koleżanka z pracy buli 7k za kamerę, nie wiem czy z #!$%@? spadła że takiego wzięła czy widełki są szerokie, nie interesowałem się po ile się cenią z góry ich skreslajac xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@zebacz to zalezy od montazu ale wychodze z zalozenia ze jak masz kamerzyste za tyle siana to hollywood a zazwyczaj wychodzi zarzenowanie. Dla mnie zdjecia sa lepsze bo sa statyczne, uchwycona chwila a nie sytuacja.
  • Odpowiedz