Wpis z mikrobloga

Ja pier... te sceny z dupczeniem Analczyka straponem były dla mnie tak obrzydliwe, że nie mogłem ich obejrzeć więcej niż 1 raz, ale natknąłem się na wersję głosową i to jest jakiś komedio-dramat, jak się weźmie pod uwagę wszystkie czynniki xD

Generalnie słychać, że ta Agnes to taka zwyrolka, która czerpała z tego dziką przyjemność. Wydawała z siebie takie odgłosy i jęki podczas dupczenia Analczyka, jakby to ona sama była walona przez jakiegoś gacha. Nie zdziwiłbym się, jakby ona serio brała do siebie Azora tylko po to, żeby na nim testować wszystkie swoje dzikie fantazje, a przecież nie ma wielu facetów, którzy by byli wobec niej tak ulegli jak Analczyk.

Dodać należy, że w grze były fantastyczne cytaty. Najpiękniejsza była chyba wymiana zdań:
- Lubisz jak twoja pani rucha cię w dupę straponem?
- Tak
XD

Niesamowite jest to, że Analczyk taką Marlenkę tylko gnoi, a o Agnes wypowiada się wyłącznie pozytywnie, gdy ta oprócz tego przecież traktowała go jak zwykłego psa, biła go, wyzywała, chyba też groziła nożem. Niesamowite zjawisko, bo nie oszukujmy się - gdyby ona tylko chciała go znowu przygarnąć do siebie, to siedziałby w tym momencie u niej, a nie w psychiatryku.
#rafatus #danielmagical #patostreamy
  • 8