Wpis z mikrobloga

@Misza: gość powiedział przed chwilą, że podczas kłótni z kobietą na próżno szukać logiki XD czekałam aż ktoś się opluje,ale tak się nie stao, może prowadząca nie zakumała ^^
  • Odpowiedz
@Misza: (o_O)

WTF?
.

Choć w sumie to prawda jak się nad tym zastanowić. Foch świadczy o problemie w przekazywaniu informacji jak i także w poprawnym wyrażaniu emocji. A problem z czegoś wynika. Czasem z problemów wewnętrznych danej osoby (pokutuje często wychowanie a raczej brak) a czasem ... z zaszczucia danej osoby tak że cokolwiek by nie powiedziała i tak będzie źle.
  • Odpowiedz
@Ytarka: Ale co w tym smiesznego lambadziaro skoro to prawda? xD Z kobieta nie wygrasz na argumenty. Nawet pamietam jak potwierdzalas pod memem typu „kobieta gdy wie ze nie miala racji w klotni i tak bedzie sfochowana no bo przeciez zlosc jej nie przeszla” cos takiego
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: Lambardziaro? #!$%@? się w ten pusty łeb. Przecież ja właśnie w tym sensie to napisałam a nie, że jestem oburzona. Popracuj nad odczytywaniem ironii, może trochę też nad poczuciem humoru. I zluzuj majty, bo ewidentnie coś Cię w dupsku uwiera.
  • Odpowiedz