Wpis z mikrobloga

Ruszyła kolejna edycja akcji "Zaczytani" na Ebookpoint - z tej okazji organizuję #rozdajo
Do wygrania są 3 bony zakupowe o wartości 100zł, do wykorzystania w tym serwisie.

Co do wspomnianej promocji, to w trakcie jej trwania, ponad 20000 ebooków i audiobooków jest dostępnych w cenach 6.90zł, 9.90zł, 14.90zł, 19.90zł, 24.90zł oraz 29.90zł (czyli BARDZO warto iść na zakupy).

Co zrobić aby mieć szansę na wygraną?


1) Zaplusuj ten wpis
2) Wejdź na https://ebookpoint.pl/page/3976o/promocja/7844 (tam jest spis książek z promocji)
3) wrzuć w komentarzu do tego wpisu tytuł JEDNEJ książki, którą polecasz przeczytać (z tych dostępnych w księgarni)
4) Plusowanie trwa do 04.01.2020 do godziny 20:00
5) Ogłoszenie wyników będzie nie wcześniej jak 4 stycznia o 21:00
6) Zielonki mogą brać udział jeśli ich konto zostało założone PRZED datą utworzenia tego wpisu
7) Zwycięzców będzie TRZECH i każdy z nich otrzyma bon na 100zł
8) Nie można wymienić bonu na gotówkę ;)

P.S. Jeśli chcesz spis WSZYSTKICH ebooków i audiobooków z promocji, to przygotowałem zbiorczy plik Excela:
https://uw-team.org/sm/zaczytani_2020_lista.xlsx


no-ref

#unknowrozdaje #ebook #ebooki #audiobook
imlmpe - Ruszyła kolejna edycja akcji "Zaczytani" na Ebookpoint - z tej okazji organi...

źródło: comment_zZjTjQdlkofNoFhznOPYNLEY4cu2Toe3.jpg

Pobierz
  • 315
@imlmpe: Filip Springer "Dwunaste: Nie myśl, że uciekniesz". Springer zajmuje się głównie gospodarką przestrzenną w Polsce (a raczej jej brakiem), ale tym razem sprawdza tzw. prawo Jante. Jak zasada "nie sądź, że jesteś kimś" wygląda w praktyce, czy dotarła do Polski i czy da się od niej uciec?
Polecam, gość ma świetny warsztat.
@imlmpe "Szukając Alaski" Johnego Greena to książka, którą polecam przeczytać. Za każdym razem gdy ją czytam czuję wszystkie emocje jakie można doświadczyć, śmieję się w głos, a za chwilę na kolejnej stronie zaczynam płakać. Książka, która za każdym razem wymaga ode mnie dużego wysiłku emocjonalnego, ale dzięki temu przez długi czas po jej przeczytaniu czuję taki wewnętrzny spokój, pozwala mi ona uporządkować moje emocje. Polecam ją każdemu, mimo że jest to książka