Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Szczęśliwego nowego roku! 07:00:00, Środa, 01 stycznia 2020. Imieniny: Mieszka, Mieczysława, Marii. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Świecić będzie 7 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:31. Ciemna noc zapadnie o 17:02, ale gwiazd można wypatrywać od 16:15. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)

Wszystkiego dobrego w nowym 2020 roku! Zdrowia, szczęścia, pieniędzy, dużo fajnych kotów i psów w internecie i na żywo! No i niezapomnianych chwil z AFRICĄ!
  • 32
@buczubuczu: Oczywiście że pisze to za mnie automat, no błagam ja często gęsto o 7.00 jestem zajęty pracą albo podróżą do niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MalaGlupiaMiejscowosc01: Wiadomka że kawusia postawi na nogi, zwłaszcza taka zaparzona na red bullu
@piupiulaserem: Dobrego!
@Michal0173: Jakie śpi, jakie śpi! Ja tu siadam do pracy właśnie
@n1c3: Nowa dekada zaczyna się w przyszłym roku bo nie było
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3
Dzień dobry. Do siego roku 2020!
Kolejny rok przed nami, oby był jeszcze lepszy.
Zaraz moje urodziny, chwilę później dzieci wbiją na kolejny poziom, 10 rocznica ślubu z moją najwspanialszą Żoną i tak minie kolejny już rok.
@slabehaslo: ooo, yerba. Kupiona na próbe rok temu wciąż czeka nieotwarta przeze mnie xD
Słyszałem, że te kubki do picia itd to pic na wode i sam kubek ceramiczny albo i nie w sumie wystarczy. Ale póki co męczę zwykłą czarną z Indii i Chin (na przemian), teraz na święta jest rooibos z pistacją i coś jeszcze, więc yerba z Argentyny grzecznie stoi i czeka. To się mocno w smaku różni
@buczubuczu: Tak mocno się różni w smaku, konkretniej to smakuje jakbyś pił bagno. Niektórzy mówią że po n-tym zalaniu jest już nawet ok albo mówią że nie chodzi o smak tylko żeby pizgało jak mocna kawa, ale po moich testach to nie zaczyna smakować lepiej i nie pizga jak mocna kawa. Co do kubałków to się nie wypowiem.
@n1c3: Idąc tym tropem, oznaczałoby to że pierwsza dekada XXI wieku zaczęła
źródło: comment_P4N8WcTeRyNrNwiBEJluoQkuULOCSRH9.jpg
@n1c3: I zwróć uwagę że w 'drugiej metodzie' nigdzie w tekście nie pada słowo "dekada" za to jest "okres", wielokrotnie. A zaraz poniżej masz, dziesieciolecia. I tak, tego nie neguję okres czy dziesięciolecie. Ale absolutnie nie dekada. Dekada to 10 lat danego wieku, a ten zaczął się w 2001 roku.

http://lpj.pl/index.php?op=35&id=24

Pierwsze lata dwutysięczne lub lepiej pierwsze lata dwa tysiące obejmują: rok 2000 oraz pierwszy wiek trzeciego tysiąclecia (czyli 2000-2099) lub
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @wynalazek_one @algus

Dobry dzień z samego rana hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo szybko mi zleciał wczorajszy dzień i w ogóle cała noc czyli chyba się starzeje. TomTailor naje#any poszedł wreszcie spać, kubica nadal w F1 choć jako
@micke: naprawdę będziemy się kłócić o tak trywialną sprawę w tym nowym roku? ;D

[That's why Konstantin Bikos, lead editor of TimeandDate.com, says that both definitions of when the new decade begins are correct. No need to cancel your end-of-the-decade party.

"There's two different ways of categorizing 10 years," he told CNN. "It could be from the year ending in 0 to the year ending in 9, or the year ending
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @wynalazek_one @algus

Witam się jeszcze raz bo już wytrzeźwiałem xD Ale nie, samochodem, jeszcze nie ryzykowałbym jazdy xD

Mamy ten Nowy Rok! Ale z jaką fetą zakończyłem rok to ja nie xD Nie wdając się w szczegóły, tylko powiem, że mój 7-letni