Wpis z mikrobloga

ehhh gdzieś mniej więcej równo rok temu popijałm szampana i oglądałm sylwester marzeń z lochą i jej mamą
fajnie było
chociaż powinienem zakończyć tę znajomość już dwa dni wcześniej
a gdybym miał jakąkolwiek godność to w połowie lutego
gdybym miał jakiekolwiek resztki godności to w połowie marca
gdybym #!$%@? nwm nie był totalnym ludzkim śmieciem to na początku września już definitywnie
gdybym nwm co bo totalny upadek zaliczyłm już wcześniej ale kolejny kamień milowy był na początku października i po tym jak wtedy zostałem osrany to jak się domyślacie powinienem się ogarnąć
a ja latałem jak debil i dałem się upokorzyć i zeszmacić totalnie pierdylion razy
pamiętajcie nigdy #!$%@? nie latajcie jak psy i nie cuckujcie i jak locha przejawia jakiekolwiek przejawy braku szacunku do was to kop w dupę i elo bo lepiej nie bdz
ogólnie ten rok był okropny i to wyżej zryło mi mocno łeb i wpędziło w samopoczucie i samoocenę na poziomie rowu mariańskiego na dłuuuuuuuuuugi czas
teraz chyba dragi trch weszły i jest lepiej no ale tak czy siak
no i chociaż niby już ze dwa miechy temu się wyleczyłm i urwałm kontakt to ostatnio mn zaczęły filsy znowu nachodzić i właśnie to wspomnienie sprzed roku jak wyżej albo jak w ndz robiłm zakupy w lidlu to znowu filsy i wspomnienia albo jak łażę gdziekolwiek gdzie łaziliśmy to filsy nachodzą mocne albo nawet jak siedzę w piwnicy i sb myślę
niby nie czuję już niczego oprócz pogardy no ale nwm nostalgia tak czy siak nachodzi i jakieś pozytywne wspomnienia ehhhhhhhhhhhhhhhh
no bo nawet jeszcze w tym roku pomimo gówna na początku to na wiosnę i lato było miłe momenty też a w lato to już wgl baaaaardzo miło było myślałm że już jest okkk i bdz git bo naprawdę było fajnie i wydawało mi się że się ułoży a potem nagle na początku września kubeł gówna prosto na ryj

jako bonus to jeszcze na początku czerwca miałem dwie babcie a na początku października zero
nwm #!$%@? to wszystko
oby w tym roku było mniej #!$%@?

no i właśnie jak sb była północ teraz i popijałm szampana z bliskimi to sb wspominałm rok wcześniej i czułem jak picrel totalnie

#depresja #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #feels #przegryw #chodtokowypamientniczek
Chodtok - ehhh gdzieś mniej więcej równo rok temu popijałm szampana i oglądałm sylwes...

źródło: comment_ecdypBgZmkwhcBcXQhwyW1iE2xy1XAvE.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz