Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youmimicanski: pewnie lejek włączyli. Bezprzewodowy internet nie jest z gumy. Masz 100 czy 200 giga internetu a potem lejek który mają prawo włączyć zgodnie z umową. Innego logicznego wytłumaczenia nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@youmimicanski: no nazywa się bez końca. Zmniejszyli prędkość ale nie odcięli. Dalej masz bez limitu (bez konca xD) tylko wolniej. Przecież tak jest od zawsze w internecie mobilnym. Masz w umowie zapisane ile możesz miesięcznie pobrać giga a potem mogą włączyć lejek jak uznają że sieć na tym nadajniku jest przeciążona. Lepiej dokładnie umowę przeczytaj.
@Ramone: no jest w umowie zapis o FUP, ale nie ma danych. Przedstawiciel mówił, że to dla ludzi, którzy nie są w zasięgu LTE, a ja nie mam minuty, żebym w tym zasięgu nie był, bo jak już pisałem - mam nadajnik za oknem. Napisałem już do rzecznika praw konsumenta, za wszelką cenę rozwiążę tę umowę, bo zostałem po prostu oszukany. Jak by mi powiedzieli, że jest limit, który uniemożliwia obejrzenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youmimicanski: taki pracownik zawsze trochę ubarwi żeby sprzedać abonament bo z tego ma prowizje. A jak dokładnie taryfa ta się nazywa? Ciekawe czy ja znajdę jakieś haczyki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ramone: no wiem, na początku byłem mega podejrzliwy, ale przez około rok chodziło tak jak mówili. Były miesiące, że więcej siedziałem na necie, ostatnio gierki głównie. Co prawda obejrzałem wiedźmina całego z netflixa, ale na pewno nie w 4k.