Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Od dawna nie szukam już #rozowypasek Lata temu uświadomiłem sobie, że nawet jakby udało mi się stworzyć jakąś relację, co z początku jest dość łatwe, gdy w grę wchodzi zauroczenie sobą obojga partnerów i początkowa nieświadomość wad, które posiada druga osoba. Co ja mógłbym zaproponować takiej płodnej Juleczce, czy nawet szarej myszce, które i tak nie istnieją. Każda szara myszka kończy się przy pierwszym zainteresowaniu jej osobą przez chada, czy Oskarka alfa i przeistacza się w niewyżytego seksualnie potwora. Do rzeczy. Ja, stary ponadprzeciętnie inteligentny cynik, leń i w sumie ćpun. Gdy wstaję rano, zrobiony jeszcze wczorajszym tematem, jedyne na co mam ochotę to dalsza wegetacja w łóżku, league of legends i oglądam Kononowicza czy inne gówno. Moim największym zmartwieniem jest wbicie nowej dywizji w grze, czy ogarnę palitko do południa i co zjem na śniadanie, obiad, kolację. Przecież ja taka młodą, jurną Juleczke zanudził bym po kilku dniach wspólnego mieszkania. Nie chce mi się wychodzić na rzadne spotkania towarzystkie, a co dopiero imprezy. Nawet nie chciało by mi się jej obrabiać. Lodzik i essa, może wylizałbym jej cipsko, bo lubię smak cipki. Najlepiej się bawię chodząc sam po lesie, paląc wąsy i chlejąc piwska. Przecież tak dynamiczna istota, doznała by trwałego szoku, że tak można żyć, gnić, wegetować, a co najgorsze, to takie życie mi się podoba i cieszę się każdym przeżytym dniem. Kombinacja, mnie i płodnej Julki, nie ma wogle racji bytu. Skrzywił bym tylko psychicznie i zdegenerował do cna, tę która odważyła by się na jakikolwiek związek z moją osobą. Dobrze, że biorę psychotropy i libido u mnie ostatnimi czasy nie istnieje. Można powiedzieć że jestem w tym momencie aseksualnym, chłodnym #!$%@?. Mimo wszystko mam dużą empatię i wiem, że związek w moim wykonaniu byłby tylko niepotrzebnym katowaniem drugiej osoby, a ja ludzi ranić nie lubię.

#przegryw #zwiazki
  • 2
@Riczler: Ale wiesz mordo, ze to wszystko jest spowodowane jaraniem trawy? Te cale lenistwo, problem z wstaniem z lozka, #!$%@? na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam za soba spory staz jarania i tylko calkowite rzucenie tego scierwa moze Ci pomoc xd Ale mysle, ze wiesz o tym doskonale, z czasem moze w koncu zdecydujesz sie na odlozenie tego