Wpis z mikrobloga

Wcześniej tylko to podejrzewałem, gdy widziałem, że typ jest źródłem większości zdjęć "Chadów" na wypoku i jara się nimi bardziej niż wszystkie kobiety na wykopie razem wzięte, ale teraz jestem już prawie pewien.

Typ jest kryptohomoseksualistą XDD

Normalny typ nie ma obsesji na punkcie prąć innych facetów i prędzej opisałby swoje fantazje na temat tych nastolatek, niż "Chadów" XD

https://www.wykop.pl/wpis/46444945/dzisiaj-jest-sylwester-gdyby-jeszcze-ktos-sie-nie-/

#heheszki #rakcontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #bekazprzegrywow
S.....i - Wcześniej tylko to podejrzewałem, gdy widziałem, że typ jest źródłem większ...

źródło: comment_4SwisVn5zk54P33zf2IK7sIMNM2HYFb9.jpg

Pobierz
  • 39
@Strzelec_Kurpiowski:

Ty nigdy tego nie zaznałeś i nie zaznasz


#!$%@?ąc od całego tego wysrywu, to bardzo mnie ciekawi czemu takim jak on tak bardzo zależy, żeby obniżać samoocenę innym chłopakom. Ciągłe wmawianie, że są gównem, że nigdy nie spodobają się żadnej kobiecie i zdechną w samotności. Jak dla mnie to oni są strasznymi mizoandrykami i chcą, żeby więcej facetów skończyło tak, jak oni, jako nieszczęśliwi frustraci.
@Kosancz: widać nie chcą być w swoim spie@#$leniu sami i ciągną innych ze sobą na dno.

Poza tym przegrywy lubią takie teksty, bo to zrzuca z nich odpowiedzialność za własne życie.

W końcu jak przegryw nigdy tego nie zaznał i nie zazna, (pomijając fakt, że to jakieś gimbusiarskie, prymitywne marzenia) to nie musi się o nic starać i nie ma wyrzutów sumienia za to że gnije w piwnicy, bo to mu
Jesteście po jednej stronie barykady - ani oni ani wy nigdy nie przeżyjecie sylwestra w Nowym Jorku pełnego seksu z nastolatkami. Różnica jest taka, że oni zaakceptowali swój przegryw, a wy żyjecie w wyparciu.


@ka-rabin: XDDDD

To oni żyją w wyparciu, jeśli w ogóle mają takie marzenia oparte na filmach typu American Pie i innym szajsie XD

Ja jestem normalny i nie skomlę, że ktoś na drugim końcu świata uprawia seks,
Co cie tak rozśmieszyło? Oni mają marzenia oparte na american pie a ty nie, ale koniec końców i tak wasze życie seksualne wygląda podobnie, więc jeśli uważasz sie lepszego bo ty udajesz że nie chciałbyś spędzić takiego sylwestra jak opisał @Blackpill_RAW to chyba z ciebie beka a nie z niego? XDDD


@ka-rabin ja niczego nie udaję. Nie chciałbym spędzać sylwestra tak jak typ, którego penisem podnieca się tamten przegryw.

Serio nie każdy
@ka-rabin:

Różnica jest taka, że oni zaakceptowali swój przegryw, a wy żyjecie w wyparciu.


Jestem przegrywem, bo nie spędzę sylwestra w Nowym Yorku ruchając małolaty? XDD No błagam. Ja mam loszke i znajomych, więc na swoje życie nie narzekam.

udajesz że nie chciałbyś spędzić takiego sylwestra jak opisał Blackpill_RAW to chyba z ciebie beka a nie z niego? XDDD


Daliście sobie wyprać mózgi przez popkulturę. Oglądacie filmy i seriale na których
Hahaha. Czemu niby kryptohomoseksualistą? Bo napisałem "duże prącia"? Po prostu opisuję elementy uznawane przez kobiety za atrakcyjne. Te pasty pisze głównie dlatego, że sporo osób (również spoza tagu przegryw) lubi się pośmiać z nich.


@Blackpill_RAW: one są uznawane za atrakcyjne głównie przez ciebie tutaj.

Tak myślą geje, a nie kobiety, bo z tego ewidentnie wybija się męskie spojrzenie na seksualność.
Nawet trochę mi was szkoda


@Kosancz: ee jakich was? ja jestem chadem z tamtego opisu synku xD

Daliście sobie wmówić, że tylko hedonizm może uszczęśliwić, a jak ktoś prowadzi inne życie, to znaczy że je przegrywa


A ty to wyparłeś bo wiesz że nigdy nie będziesz mógł prowadzić hedonistycznego życia, naprawde uważasz że masz jakieś powody żeby czuć sie lepszym od tych którzy otwarcie mówią o swoim przegrywie?
@ka-rabin:

ee jakich was? ja jestem chadem z tamtego opisu synku xD


XD Ta

A ty to wyparłeś bo wiesz że nigdy nie będziesz mógł prowadzić hedonistycznego życia


A przyszło ci do glowy, że nigdy nie chciałem? Przegryw też nie chciał, to te wszystkie seriale i filmy, o których pisałem wyżej rozbudziły w nim chęci na takie życie.

naprawde uważasz że masz jakieś powody żeby czuć sie lepszym od tych którzy