Wpis z mikrobloga

@kacpervfr: dlatego od razu pomyślałem, że Vilgefortz w pojedynku z Cahirem się podłożył i bitwa o Sodden to prowokacja i spisek Nilfgardu i Vilgefortza wymierzona w Bractwo. Vilgefortz zbiera wszystkich magów, którzy najbardziej burzą się przeciwko działaniom Nilfgaardu, bo mają świadomość, że po Cintrze przyjdzie czas na ich królestwa.
  • Odpowiedz
@kacpervfr: Bez przesady z tym udawanym łowcą wiedźminów, Bonhart nie był jakąś popierdółką, ale racja. Serialowy Vilgefortz to śmiech na sali i chodzi mi tu o jego wygląd, rolę i prowadzenie postaci (przegrane 1v1 z Cahirem - c-----a.jpg, Vilgefortz w szermierce dorównywał Geraltowi, a do tego był jednym z potężniejszych żyjących czarodziei)
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt: I zapewne tak było. Po prostu to wszystko wygląda trochę naciąganie, Tissaia insta padająca od Fringilli, Vilgefortz padający od walki na miecze z Cahirem, mimo że ma idealną szansę go zdjąć magią. Wszystko po to, żeby twórcy mogli hypować Yennefer wygrywającą samemu bitwę.
  • Odpowiedz
@saltypretzel: Był xD Został z------y przez Ciri ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jego zabójstwa wiedźminów zostały w książce podważone
@Aerthevizzt: O widzę że robi się tutaj gra o tron XD otóż c---a tam, nie dopowiadajcie sobie historii bo reżyserowie są zbyt tępi/leniwi czy coś na takie akcje
@LibertyPrime: Mam nadzieję że zostaną zjedzeni za to przez fanbase który hardo powstaje patrząc na
  • Odpowiedz
@kacpervfr: Sporo faktów z książki już mi umknęło po takim czasie, ale zapamiętałem go jako psychola-badassa, który potrafił robić mieczem. On zginął na jeziorze, jak Ciri wyrżnęła bandę Skellena, jeżdżąc na łyżwach, czy w jakimś innym momencie?
@LibertyPrime: Akurat Fringilla jest fajnie zagraną postacią, ale trochę netflixowa propaganda, bo z tego co pamiętam, w książkach nie była ona jakąś znaczącą postacią
  • Odpowiedz
Sporo faktów z książki już mi umknęło po takim czasie, ale zapamiętałem go jako psychola-badassa, który potrafił robić mieczem. On zginął na jeziorze, jak Ciri wyrżnęła bandę Skellena, jeżdżąc na łyżwach, czy w jakimś innym momencie?


@saltypretzel: Na jeziorze zginął Rience.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@saltypretzel: przecież to podkładka była jak nic, zabieg scenarzystów żeby podkręcić nadchodzący plot twist. Przegapiliście jak Vilgeforz rozwala potem głowę buławą komuś znajomemu?
  • Odpowiedz
@Rzlk: taaaaa, raczej nieudolna próba zrobienia z niego zwyrola XD
Po co mialby go zabijac skoro na Thanedd podczas przewrotu dał czarodziejom możliwość wyboru strony?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kacpervfr: nie no Ciri go zabiła bo tego wymagała fabuła. Zabójstwa wiedźminow były podważone ale było pincet innych fragmentów które kategorycznie przyznawały że Bonhart był prze chujem i mógłby spokojnie dotrzymać kroku Geraltowi. Nie wspominając że Sapkowski celowo finałowa walkę dał Ciri nie Geraltowi żeby mocniej zasiać pytanie co by było gdyby i żeby dalej pozostało niepewne jakby sobie Geralt poradził.
  • Odpowiedz
@kacpervfr: Ciri podczas przewrotu na Thanedd n------a Cahirowi mając 10-12 lat, czyli zamiast uciekać mogła wtedy zaciukać Vilgefortza który by nie pogruchotał Geralta i wszyscy by żyli długo i...

  • Odpowiedz