Wpis z mikrobloga

David Neres: „Kiedy byłem młody, żartowały ze mnie dwie dziewczyny. Wróciłem do mojego starego miasta 5 lat później i zabrałem je do pięciogwiazdkowego hotelu. Powiedziałem, że muszę iść do toalety, zabrałem klucze do samochodu i pojechałem do domu, nie płacąc za pokoje.”

Tyle na temat szlaufów #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #mecz
DzikiZwierz - David Neres: „Kiedy byłem młody, żartowały ze mnie dwie dziewczyny. Wró...

źródło: comment_vawOubw5ZhvkuzwK7aw3dLedqfaeSzGV.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@DzikiZwierz: Jak kiedyś wyjdziesz z piwnicy i będzie Cię stać na pokój w pięciogwiazdkowym hotelu, to się dowiesz, że w takich miejscach trzeba się zameldować i podać swoje dane. Już widzę, jak zaprosił laski do hotelu i zamówił pokój na ich nazwiska xD
  • Odpowiedz
@DzikiZwierz: @kinasato: Pracowałem przez 7 lat w pięciogwiazdkowych hotelach i nikt nie da pokoju w takim hotelu bez zabezpieczenia odpowiedniej karty kredytowej/zapłaceniu z góry. Osoby, który brały ze sobą szlaufy to tym bardziej były sprawdzone i prześwietlone - by później nie było jaj z opłaceniem pokoju i ,że ktoś ucieknie bez płacenia. Bo i tak były inne atrakcje z takimi osobami, to chociaż płatność była zapewniona.
Jak dla mnie historia
  • Odpowiedz
@DzikiZwierz: A może przebrał się za Hulka Hogana i bujał się na żyrandolu? Ja się zastanawiam jak wykopki mają nie łykać jak pelikany masowych baitów jakie tu odchodzą, skoro nawet ludzie tacy jak ty wierzą w PRowe historyjki jakiś piłkarzy xD Serio, jak kiedyś będziesz miał jakikolwiek kontakt z 5 gwiazdkowym hotelem, to zrozumiesz.
  • Odpowiedz