Wpis z mikrobloga

A uj mnie zaraz strzeli (°°
Nie umiem tej starej motylkowej baby już od 3 dni załatwić. Żadne porady nie działają, ani trzymaj blisko, ani trzymaj dystans, ani shurikeny, ani petardy. Zostaje jej zawsze z 1cm paska.
Pieprzę, nie bedę grał w grę ()

Wolicie to na K+M, czy gamepad? Odnoszę wrażenie, że czasami klawiatura, mimo że mechaniczna nie robi z myszką dokładnie tego co bym chciał :/

#sekiro
  • 6
@Naiken: JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTTTTTTTTTTTTTTTTTTZZZZZZZZZZDDDDDDDDDDDADADADADA!
Kurna, skupiałem się na jej pasku zdrowia za bardzo, a postura wracała. A tu - mimo ostrych walk, dało się ją posturą załatwić. Te wszystkie filmiki "nacieraj" nie miały prawa bytu, bo u mnie babka stosowała jakieś dziwne ataki, po 30 na raz, czego na filmach nie było (może inna wersja gry). Technika unik,atak,unik,atak,shuriken się sprawdziła. Dzięki ;)
Mogę z czystym sumieniem wejść w Nowy Rok :D
@krry: no nie potrafię, bo mi to na ambicję wchodzi :D Presja była, bo wiedziałem, że w Sylwestra nie dam rady grać :P Dwa soulsy skończyłem, trzeci czeka. Nie będzie mi tu jakiś stary babsztyl w międzyczasie psuć wyników ;)
Teraz tylko posprzątać ten posylwestrowy syf i czas wracać na dachy Ashiny :P
Najlepszego w Nowym :D
@RRybak: Nowy Rok, nowe możliwości, nowi bossowie. :D Sam się sporo namęczyłem, ale ostatecznie grę przeszedłem dwa razy.;)
Najlepszego w Nowym Roku, pomyślnego ciachania bossów. :D